Wywiad z Aragornem - Civix_PL

Wywiad z Aragornem - Civix_PL

13 lata 9 miesiąc temu - 13 lata 9 miesiąc temu
#1040
Na pewno znajdzie się do tego odpowiedniejsze miejsce, póki co ląduje to na Forum w Newsach, opinie mile widziane.

Wywiad z kierowcą 1 ligi Aragornem przeprowadzony przez CIVIX_PL :)


Witam serdecznie czytelników pierwszego oficjalnego wywiadu na stronie maxf1.com 3 grudnia 2010

Moim i państwa gościem będzie wszystkim dobrze znany "Aragorn".Zapraszam

Redaktor CIVIX_PL:Witam Aragorn występujesz w pierwszej lidze, teoretycznie najsilniejszej w całej stawce graczy, czy czujesz jakąś presje? Na treningach jesteś bardzo szybki, a jak przychodzą zawody, często zawodzisz swoich fanów, wytłumacz to czytelnikom.

Aragorn (liga 1): Witam, myślę że presja jest zawsze, a jako, że jeżdżę dopiero od kilku wyścigów to nadal stresuję się przed każdym startem, a to ma niestety negatywny wpływ na moje osiągnięcia na torze. Liczę jednak na to, że wraz ze wzrostem doświadczenia uda mi się w końcu opanować emocje i będę w stanie walczyć o czołowe lokaty nie tylko w treningach i kwalifikacjach, ale także podczas wyścigu.

Redaktor CIVIX_PL: Dziękuje za odpowiedź, moje kolejne pytanie brzmi: Kto jest twoim najgroźniejszym rywalem z pośród wszystkich graczy, sam jestem kierowcą i doskonale wiem ze konkurencja jest ogromna, jak oceniasz rozwój strony?.

Aragorn (liga 1): Konkurencja rzeczywiście jest ogromna, ale niestety dość zmienna w zależności od specyfikacji toru... Jest co prawda kilku kierowców, którzy zawsze są w czołówce, ale nie będę wymieniał ich po imieniu, bo sami doskonale wiedzą, że o nich mówię, prawda redaktorze?
Jeśli chodzi o samą stronę to muszę powiedzieć, że jak do tej pory nie mam żadnych zastrzeżeń dotyczących jej rozwoju. Kierownictwo ma swoją wizję jak powinno to wszystko wyglądać i przez cały czas robią wszystko, aby urzeczywistnić swój plan.

Redaktor CIVIX_PL: Aha to już wszystko wiemy na temat konkurencji i rozwoju strony. To może teraz powiedz nam jakie są twoje cele na ten sezon? Zdobycie mistrza w pierwszej lidze,czy raczej być na podium na koniec sezonu? Znając twoje możliwości tak łatwo nie odpuścisz rywalom.

Aragorn (liga 1): Na mistrzostwo mam już raczej niewielkie szanse, bo straciłem chyba zbyt wiele punktów w pierwszych wyścigach sezonu, ale kto wie... wszystko może się zdarzyć. Będę walczył do końca.

Redaktor CIVIX_PL: Rozumiem,to już jedno z ostatnich pytań dla naszego dzisiejszego gościa. Jakie najbardziej lubisz tory,bardziej techniczne gdzie liczą się umiejętności kierowcy od bolidu, czy bardziej proste, gdzie jest miejsce do wyprzedzania i mało zakrętów?

Aragorn (liga 1): Odpowiedź jest bardzo prosta: kręte. Tory z dużą ilością trudnych zakrętów sprawdzają prawdziwe umiejętności kierowców, a nie tylko maksymalne osiągi ich samochodów.

Redaktor CIVIX_PL: I ostatnie pytanie dla naszego gościa, jaki jest twój ulubiony kierowca z Formuły 1 i dlaczego?

Aragorn (liga 1): Oczywiście tym kierowcą jest Robert Kubica. Posiada on ogromny talent nie tylko do wyścigów, ale pokazuje też prawdziwą klasę podczas udziału w rajdach. Jak często powtarzają specjaliści: "Dajcie Kubicy dobry bolid, wtedy on zdeklasuje wszystkich na torze".

Redaktor CIVIX_PL: To było już ostatnie pytanie dla naszego gościa,bardzo dziękuje, że chciałeś odpowiedzieć na kilka pytań. Powodzenia.

Aragorn (liga 1): Również dziękuje,Pozdrawiam i do zobaczenia na torze:)
Ostatnia13 lata 9 miesiąc temu edycja: ptak od.
The following user(s) said Thank You: magorzata

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Wywiad z Aragornem - Civix_PL

13 lata 9 miesiąc temu
#1041
przeczytalem caly wywiad i jest tam chyba cos o mnie dziakuju :) heh nie no luz chlopaki bdb to wam wyszlo. Tak 3majcie :)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Wywiad z Aragornem - Civix_PL

13 lata 9 miesiąc temu
#1048
ja też przeczytałem cały wywiad mam nadzieje ze będzie więcej wywiadów

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Wywiad z Aragornem - Civix_PL

13 lata 9 miesiąc temu
#1084
A ja uważam, że gdybym był w 1 lidze czyli miał większe pieniądze, co za tym idzie lepszy bolid, to bym pokonał pana "Aragorna" :)
Zabrzmiało jak wyzwanie na łamach prasy ;p

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Wywiad z Aragornem - Civix_PL

13 lata 9 miesiąc temu
#1087
majakva naraziw sa rowne pieniadze dla wszystkich wiec sobobie nie dodawaj bo widac ze jestes na nic wiec nie pisz takich zeczy bo karzdy dostaje tyle samo gotowki.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Wywiad z Aragornem - Civix_PL

13 lata 9 miesiąc temu - 13 lata 9 miesiąc temu
#1088
Umiejętność czytanie między wierszami to cecha którą trudno wyuczyć:) No ale skoro nie potrafisz myśleć to będę tak łaskawy i wytłumaczę: Pnąc się w górę, z 4 ligi do 3 potem do 2 itd. Zarabiasz prawda? Już kminisz czy przeliterować??
A poza tym jak już mi zwracasz uwagę to najpierw skonsultuj się ze szkolnym pedagogiem. Daj mu tekst do przeczytania i niech Ci go zatwierdzi.
Nie majakva tylko majakvt, nie sobobie tylko sobie, nie zeczy tylko rzeczy, nie karzdy tylko każdy.




//by wish666: rozumiem twoją troskę ale bardzo proszę bez atakowania innych graczy, nie chcę tu flame - upominam
Ostatnia13 lata 9 miesiąc temu edycja: wish666 od. Powód: upomnienie

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Wywiad z Aragornem - Civix_PL

13 lata 9 miesiąc temu
#1090
wywiadzik bardzo fajny ale zabraklo mi troszke pytan prywatnych typu ile ma ktos lat imie czym sie zajmuje bo jednak chcialbym tez poznac z kim sie gra ;)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Wywiad z Aragornem - Civix_PL

13 lata 9 miesiąc temu
#1101
Powiem krótko, mało dowiedziałem się z wywiadu.
Mało obfity w pytanie...
Duży plus że wogule taki wywiad powstał. Pozdrawiam...

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Wywiad z Aragornem - Civix_PL

13 lata 9 miesiąc temu
#1104
Zgadzam się z Hołkiem. Fajnie byłoby dowiedzieć się trochę więcej o samej osobie gracza, choć oczywiście nie każdy musi się zwierzać jeśli nie chce....

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Wywiad z Aragornem - Civix_PL

13 lata 9 miesiąc temu
#1106
kolejne wywiady beda bardziej prywatne..

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.259 s.
Zasilane przez Forum Kunena