Sponsorzy (a ujemny stan kasy)

Sponsorzy (a ujemny stan kasy)

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu
#9803
Jak widać wprowadzone zostały zmiany odnośnie sponsorów ten kto mam kase na - minusie nie dostanie wiadomości od sponsora co za tym idzie nie będzie dodatkowej kasy na wyścig i kwalifikacje według mnie pomysł kompletnie nie trafiony bo nie da się ustawić dobrze bolidu nie wjezdzając na minus.jeśli tak ma być to ja od razu końce z Maxf1
Ostatnia12 lata 4 miesiąc temu edycja: AoW od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Sponsorzy

12 lata 4 miesiąc temu
#9805
Barca77 napisał: Jak widać wprowadzone zostały zmiany odnośnie sponsorów ten kto mam kase na - minusie nie dostanie wiadomości od sponsora co za tym idzie nie będzie dodatkowej kasy na wyścig i kwalifikacje według mnie pomysł kompletnie nie trafiony bo nie da się ustawić dobrze bolidu nie wjezdzając na minus.jeśli tak ma być to ja od razu końce z Maxf1

Co to znaczy, ze nie mozna dobrze ustawic bolidu? Czyli 2 i 3 liga nie moze dobrze ustawic bolidu bo ma o 2 i 4 melony mniej kasy? Niektóre osoby maja grubo na minusie, bo takie bycie na minusie nie ma zadnych konsekwencji - zostalo to w koncu zmienione (choc szkoda, ze z opoznieniem 2 dniowym).

Ostatnie zdanie w ogole mnie rozwalilo, wiec odpowiem: tak, tak ma byc, zatem do widzenia.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Sponsorzy

12 lata 4 miesiąc temu
#9806
według mnie tez pomysł nie trafiony przeciez jak ktos ma kase na minusie to pozniej po nastepnym gp jak kase dostanie to mu sie odejmuje i to wystarczy

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Sponsorzy

12 lata 4 miesiąc temu
#9807
a jak ktos ma 0

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Sponsorzy

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu
#9808
żeby dorównać czołówce na maxie muszę zejść na minus żeby dobrze bolid ustawić inaczej się nie da bo będę odstawał jak widać nie który to nie obchodzi.
Ostatnia12 lata 4 miesiąc temu edycja: Barca77 od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Sponsorzy

12 lata 4 miesiąc temu
#9809
Lol.A jak ktos mało jezdził i ktos 1 z ligi ma o 3 sekundy lepiej i jeszcze musi bolid osłabić..Wogóle nietrafiony..Mozna by było w ostatecznosci dodać ale już w nastepnym tygodniu.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Sponsorzy

12 lata 4 miesiąc temu
#9810
Barca77 napisał: żeby dorównać czołówce na maxie muszę zejść na minus żeby dobrze bolid ustawić inaczej się nie da bo będę odstawał jak widać nie który to nie obchodzi.

MAm wrazenie, ze czytajac Twoje posty uwazasz, ze jestes na innych zasadach niz czolowka. Przeciez oni maja ten sam "problem" i chcac byc na plusie musza oslabic swoj bolid.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Sponsorzy

12 lata 4 miesiąc temu
#9811
Bierzecie argumenty z tyłka, tyle Wam powiem. W dodatku zupełnie nie myślicie nad tym, co piszecie i co zostało wprowadzone... Zasada jest jedna - każdy zaczyna z tego samego miejsca (1 liga ze swojego, 2 ze swojego i 3 też ze swojego) - i taki wybór ma KAŻDY, nikt nie jest stawiany na lepszej pozycji: czy lepiej siedzieć na minusie i mieć lepszy bolid, czy być na plusie, mieć słabszy bolid ale mieć szybko sponsora to po prostu element strategii - a że ta gra to także MANAGER jakby ktoś nie pamiętał, to nie wiem gdzie problem widzicie...

Bardzo dobra zmiana!
The following user(s) said Thank You: AoW

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Sponsorzy

12 lata 4 miesiąc temu
#9812
Ja nie widze żadnego problemu, przecież jak widać sam także obniżyłem swój bolid aby być na plusie. A myslę, że ja aktualnie znajduję się w owej czołówce :)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Sponsorzy

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu
#9813
Ciekaw tylko jestem dlaczego wcześniej AoW nas o tym nie poinformował (oczywiście na forum) że taka opcja jest tuż przed rozpoczęciem sezonu.


A co do pomysłu w sumie uważam że pomysł nie jest taki zły chociaż fakt jest faktem że szef powinien nam o tym wcześniej powiedzieć zamiast to wprowadzać tak znienacka.
Ostatnia12 lata 4 miesiąc temu edycja: Darowin od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.250 s.
Zasilane przez Forum Kunena