Problem z pytanie od sponsora

Re: Odp: Problem z pytanie od sponsora

10 lata 8 miesiąc temu
#18577
Mnie to w ogóle dziwi to, że negocjuję z MotoGalą a pytania mam o Silesię ;)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Problem z pytanie od sponsora

10 lata 8 miesiąc temu
#18578
Nom ;p pytania powinni być różne do różnych sponsorów, którzy sami powinni je wymyślać i co 3 sezony (tak jak i tory są zmieniane) powinny być chociaż częściowo zamieniane, bo teraz te pytania nie mają sensu, bo większość ludzi zna na pamięć, więc równie dobrze można dać negocjacje i pomyślne zakończenie po 2 tygodniach. A jakby chociaż zmienić np. pytanie o 3 wyścig w jakimś sezonie i lidze, na 2 wyścig i wielu się na tym złapie i odpowie źle ;p

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Problem z pytanie od sponsora

10 lata 8 miesiąc temu
#18591
Logo sponsora kalischreinigung.de to:

Samochodzik
Gąbka
Irygator
Telefon komórkowy

niekoniecznie widzę sens zadawania tego pytania w tym sezonie podczas negocjacji ze sponsorem
The following user(s) said Thank You: AoW, STACHU32

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Problem z pytanie od sponsora

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu
#18592
Jak widać AoW ma na razie mało czasu, pewnie ma inne sprawy czy zlecenia, dlatego od kilku dni raczej nie odpowiada nam na te pytania, miejmy nadzieje ze w następnym sezonie będzie miał czas na zmianę pytań oraz kilka innych poprawek ;)
Na szczęście na pytania da się odpowiedzieć, nawet jak się ich nie pamięta, to strona sponsora - silesia race daje możliwość odpowiedzi. Jak na razie musimy to przeboleć i czekać ;)
Ostatnia10 lata 8 miesiąc temu edycja: Cliff od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Problem z pytanie od sponsora

10 lata 8 miesiąc temu
#18658
wish666 napisał:
Logo sponsora kalischreinigung.de to:

Samochodzik
Gąbka
Irygator
Telefon komórkowy

niekoniecznie widzę sens zadawania tego pytania w tym sezonie podczas negocjacji ze sponsorem

Ja po prostu wiedzialem, ze kalik dlugo nie wytrzyma i w najblizszym sezonie znow bedzie sponsorem ;)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Problem z pytanie od sponsora

10 lata 4 miesiąc temu
#19475
Dostałem dzisiaj pytanie od sponsora o następującej treści; "W jakim miescie ma siedziba naszego sponsora MotoGala". Pomyślałem, że można by zrobić małą korektę tego pytania bo sami widzicie jak bije po oczach swoją składnią :)
The following user(s) said Thank You: AoW

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Problem z pytanie od sponsora

10 lata 4 miesiąc temu
#19476
Dziękuję, poprawione.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Problem z pytanie od sponsora

10 lata 3 miesiąc temu
#19522
Pytania są dobre, wymagające, w sam raz dla dzisiejszej młodzieży, ponoć 30% nie może zdać matury, kto tam ma czas teraz przeczytać w spokoju książkę, jest internet, może kolorowa gazeta, komiks z obrazkami od czasu do czasu.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Problem z pytanie od sponsora

10 lata 3 miesiąc temu
#19546
krzysztofm napisał: Pytania są dobre, wymagające, w sam raz dla dzisiejszej młodzieży, ponoć 30% nie może zdać matury, kto tam ma czas teraz przeczytać w spokoju książkę, jest internet, może kolorowa gazeta, komiks z obrazkami od czasu do czasu.


Dziękuje krzysiu za statystyki zdawalności matury bardzo mnie pocieszyłeś.

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.236 s.
Zasilane przez Forum Kunena