Blog mpluta2

Re: Odp: Blog mpluta2

5 lata 6 miesiąc temu
#22029
Informuję, iż z dniem dzisiejszym w trybie natychmiastowym swoją działalność kończy MaxF1 News. Są tego dwa powody. Po pierwsze mało osób tam zagląda, a po drugie ciężko samemu wszystko ogarnąć. Mówiąc w skrócie wysiłki są niewspółmierne do liczby wyświetleń. Od dzisiaj wszystkie informacje będą pojawiały się na oficjalnej stronie MaxF1 na Facebooku.

Dziękuję wszystkim stałym czytelnikom bloga.
The following user(s) said Thank You: Paker, krzysztofm, POL_YAKOV

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Blog mpluta2

5 lata 6 miesiąc temu
#22030
:ohmy: :dry: :unsure:

mam nadzieje ze to jednak zart :unsure:

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Blog mpluta2

5 lata 6 miesiąc temu
#22031
Prima Aprilis :)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Blog mpluta2

5 lata 6 miesiąc temu
#22032
POL_YAKOV napisał: Prima Aprilis :)

no nie wiem

strona bloga nie dziala, pisze ze usunieta :ohmy:

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Blog mpluta2

5 lata 6 miesiąc temu
#22033
:o ooo cholerra, poważna sprawa

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Blog mpluta2

5 lata 6 miesiąc temu - 5 lata 6 miesiąc temu
#22037
Informuję, iż z dniem dzisiejszym w trybie natychmiastowym swoją działalność kończy MaxF1 News. Są tego dwa powody. Po pierwsze mało osób tam zagląda, a po drugie ciężko samemu wszystko ogarnąć. Mówiąc w skrócie wysiłki są niewspółmierne do liczby wyświetleń. Od dzisiaj wszystkie informacje będą pojawiały się na oficjalnej stronie MaxF1 na Facebooku.

Dziękuję wszystkim stałym czytelnikom bloga.


Mały apdejcik
Wczorajsza informacja o zakończeniu działalności MaxF1 News była żartem na Prima Aprillis ;) Póki co blog nie znika, tylko zmienia swój wygląd. :) Nie wykluczam jednak opcji zamknięcia tego interesu, ponieważ liczba wyświetleń nie powala (to akurat niestety nie był żart) ale na pewno nie stanie się to tak nagle.

PS. Podsumowanie wyścigu na torze GP Śląska już się przygotowuje. :)
Ostatnia5 lata 6 miesiąc temu edycja: mpluta2 od.
The following user(s) said Thank You: krzysztofm

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Blog mpluta2

5 lata 6 miesiąc temu
#22038
ufff... :)

M2 Ty chcesz zebym zawalu dostal ? :S
The following user(s) said Thank You: krzysztofm

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Blog mpluta2

4 lata 9 miesiąc temu
#22111
Ho ho ho, św. Mikołaj ma dla grzecznych Maxowiczów i czytelników MaxF1 News prezencik ;) A jest nim wywiad ze świeżo upieczonym 10- krotnym mistrzem 1 ligi Anansi. Jak wyglądała jego droga na szczyt? Jaką rolę odegrała w tym inna legenda? Który z jego tytułów smakuje najlepiej? W końcu czym jest tajemniczy zeszyt z ustawieniami? Dowiecie się tego i wielu innych rzeczy.

Link do wywiadu
The following user(s) said Thank You: AoW, arek12, POL_YAKOV

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Blog mpluta2

2 lata 6 miesiąc temu
#22859
Witam wszystkich,

Mam dla Was małą niespodziankę :) Po kilku latach od ostatnich zmian w layoucie MAXF1 NEWS, które były ewolucją postanowiłem wprowadzić prawdziwą rewolucję w układzie i wyglądzie strony, która odchodzi nieco od formatu blogowego. Mam nadzieję, że zmieni się również nieco treść. Kluczową zmianą względem poprzedniej wersji jest zapewnienie responsywności, co oznacza, że strona ładnie wygląda i na komputerach i na smartfonach. Czy to wszystko ma jednak sens? Cóż, jeśli AoW zwinie manatki to przynajmniej zostanie jakaś pamiątka... :P

Więcej informacji na MaxF1 News ( LINK ).

Mam nadzieję, że nowy wygląd MAXF1 NEWS przypadnie Wam do gustu, jeśli jednak macie jakieś uwagi lub propozycje, proszę zgłaszać je na moim pw ;)


Pozdrawiam,
mpluta2 - redaktor naczelny MAXF1 NEWS
The following user(s) said Thank You: AoW

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Blog mpluta2

1 rok 10 miesiąc temu
#22977
Dzień dobry wszystkim,

W związku z oskarżeniami podważającymi profesjonalizm, obiektywność i rzetelność redakcji MAXF1 NEWS jako redaktor naczelny zmuszony jestem do wydania oficjalnego oświadczenia.
MAXF1 NEWS jest redakcją niezależną, przedstawiającą fakty w sposób wiarygodny i rzetelny i nie ugnie się pod naciskami innych osób bądź instytucji.

W skrócie: nikt nie będzie mi mówił co mam pisać :P


Dziękuję za uwagę
The following user(s) said Thank You: POL_YAKOV

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.691 s.
Zasilane przez Forum Kunena