Room do Skype

Re: Odp: Room do Skype

12 lata 3 miesiąc temu
#10665
Tylko uważajcie na krzysztofa bo będzie podsłuch zakładał i nie wiadomo co z tym zrobi :P Może wykorzysta nagrania żeby się ogarnąć a może nauczy swojego kota klakiera mówić kto wie pamiętajcie Krzysztofm nigdy nie śpi czai się za bandami na torze i ponoć przeszedł Mario w lewą stronę także uważajcie !!!B)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Room do Skype

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu
#10666
Barca77 napisał: Tylko uważajcie na krzysztofa bo będzie podsłuch zakładał i nie wiadomo co z tym zrobi :P Może wykorzysta nagrania żeby się ogarnąć a może nauczy swojego kota klakiera mówić kto wie pamiętajcie Krzysztofm nigdy nie śpi czai się za bandami na torze i ponoć przeszedł Mario w lewą stronę także uważajcie !!!B)

Możesz to pisać ka indziej? Wogule niektórych nie rozumie tylko cały czas pieprzy coś bo krzysztof, tamto siamto i owamto. Przecież jest inny temat do rozmowy.Tu jest o skype a nie o osobie co pisze nie raz niestworzone rzeczy (bez urazy oczywiście :))

Weście się ogarnijcie.
Ostatnia12 lata 3 miesiąc temu edycja: Darowin od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Room do Skype

12 lata 3 miesiąc temu
#10667
Darowin napisał:
Barca77 napisał: Tylko uważajcie na krzysztofa bo będzie podsłuch zakładał i nie wiadomo co z tym zrobi :P Może wykorzysta nagrania żeby się ogarnąć a może nauczy swojego kota klakiera mówić kto wie pamiętajcie Krzysztofm nigdy nie śpi czai się za bandami na torze i ponoć przeszedł Mario w lewą stronę także uważajcie !!!B)

Możesz to pisać ka indziej? Wogule niektórych nie rozumie tylko cały czas pieprzy coś bo krzysztof, tamto siamto i owamto. Przecież jest inny temat do rozmowy.Tu jest o skype a nie o osobie co pisze nie raz niestworzone rzeczy (bez urazy oczywiście :))

Weście się ogarnijcie.
Po 1 wkurzyłeś mnie będę pisał o tym gdzie mi się podoba Po 2 po jakiemu ty piszesz??co to ka??Po 3 pierwszy raz ci się jakiś pomysł udał więc mi tu nie podskakuj Po 4 dziękuję za uwagę i nie pouczaj mnie już...

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Room do Skype

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu
#10668
Barca77 napisał:
Darowin napisał:
Barca77 napisał: Tylko uważajcie na krzysztofa bo będzie podsłuch zakładał i nie wiadomo co z tym zrobi :P Może wykorzysta nagrania żeby się ogarnąć a może nauczy swojego kota klakiera mówić kto wie pamiętajcie Krzysztofm nigdy nie śpi czai się za bandami na torze i ponoć przeszedł Mario w lewą stronę także uważajcie !!!B)

Możesz to pisać ka indziej? Wogule niektórych nie rozumie tylko cały czas pieprzy coś bo krzysztof, tamto siamto i owamto. Przecież jest inny temat do rozmowy.Tu jest o skype a nie o osobie co pisze nie raz niestworzone rzeczy (bez urazy oczywiście :))

Weście się ogarnijcie.
Po 1 wkurzyłeś mnie będę pisał o tym gdzie mi się podoba Po 2 po jakiemu ty piszesz??co to ka??Po 3 pierwszy raz ci się jakiś pomysł udał więc mi tu nie podskakuj Po 4 dziękuję za uwagę i nie pouczaj mnie już...

Nie mam zamiaru cie pouczać. :) Ale do białej gorączki mnie to doprowadza że nic innego na forum nie ma jak nieporozumienia związane z krzyśkiem ok rozumie co jest grane ale dlaczego na całym forum ma być tylko o jednym :)


PS. Nawet przy śniadaniu maltretowało mnie to. :) żarcik
Ostatnia12 lata 3 miesiąc temu edycja: Darowin od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Room do Skype

12 lata 3 miesiąc temu
#10669
Po 1 Pouczasz mnie i nie przyznajesz się Po 2 co to jest biała gorączka? Po 3 Sprawdz sobie całe forum i zobaczysz że wszędzie nie ma Krzysia i o Krzysiu.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Room do Skype

12 lata 3 miesiąc temu
#10670
Ja jestem teraz i patrzę ale nie nagrywam widzę kto tu na mnie pisze i sobie notuję w pamięci. Na temat skypa sie nie wypowiadam bo nie używam.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Room do Skype

12 lata 3 miesiąc temu
#10676
Dziękuje marko21 za wczorajszy udział w rozmowie. Następny room otwieram we wtorek o godzinie 19:00. Zapraszam na zapisy.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Room do Skype

12 lata 3 miesiąc temu
#10680
Oczywiscie zapisuje sie :P

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Room do Skype

12 lata 3 miesiąc temu
#10681
Przepraszam za to, że nie było mnie wczoraj na skype roomie. Miałem bardzo pilny wyjazd, który wyskoczył mi w ostatniej chwili. Oczywiście bardzo chętnie zapisuję się na wtorek i tym razem będę na 100% (o ile nie będę miał problemów z internetem ale to już nie zależy ode mnie).

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Room do Skype

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu
#10682
Markfire17 napisał: Przepraszam za to, że nie było mnie wczoraj na skype roomie. Miałem bardzo pilny wyjazd, który wyskoczył mi w ostatniej chwili. Oczywiście bardzo chętnie zapisuję się na wtorek i tym razem będę na 100% (o ile nie będę miał problemów z internetem ale to już nie zależy ode mnie).

Spoko ale mam nadzieje że będziesz we wtorek :)
Ostatnia12 lata 3 miesiąc temu edycja: Darowin od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.254 s.
Zasilane przez Forum Kunena