Ligi

Ligi

13 lata 8 miesiąc temu
#2245
Sorry,że możliwy zły dział,ale nie wiedziałem gdzie zamieścić.

A więc,AoW,mówiłeś na początku(w przerwie) że ligi będą dzielone przez "czasy"
Więc wyjaśnij mi to,że liga 3.1 ma gorsze czasy od ligi 3.7
Wiem że nic nie zmienię,ale jeśli to było według czasów,to chyba na odwrót,bo z całej ligi 3,to liga 3.7 i 3.8 są najlepsze(mimo iż w 3.8 jeździ dwóch kierowców ...) więc,AoW,odpowiedz

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Ligi

13 lata 8 miesiąc temu
#2246
A JA też mam problem z rozwiązaniem tych lig jak jezdziłem w lidze 4.3 to jechałem s takim kierowca w lidz ma nazwe użytkownika plejmis zawsze za mną był w wyścigach i kwalifikacjach i jest razem ze mną w lidze

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Ligi

13 lata 8 miesiąc temu
#2247
No liga 3.1 jest dużo słabsza od innych 3-ich lig, ale może tylko tor im nie pasuje i w następnym będą jeździć lepiej :P

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Ligi

13 lata 8 miesiąc temu
#2248
Erlich-możliwe,ale jeśli dalej tak będzie,że takie będą mieli czasy,to to jest nie fair.
Z resztą dziwne żeby akurat WSZYSTKIM nie pasował tor ??

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Ligi

13 lata 8 miesiąc temu
#2249
No ligi są tak nie do końca rozwiązaniem no ale lepiej zdobyć tytuł w lidze 1 niż 3.6 ;)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Ligi

13 lata 8 miesiąc temu
#2250
ja jestem w lidze 3.1 i poprostu mało jezdziłem na torze testowym zeby 3mac forme i tak troche wyszło roskrece sie na innych torach

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Ligi

13 lata 8 miesiąc temu
#2251
ja na testowym też maluśko jeździłem,ale to nie chodzi o testowy,z resztą był cały tydzień aby znowu się "przyzwyczaić" grać,a jeśli nawet jeździłeś tutaj mało,to znaczy że i tak liga 3.1 jest słabsza,im wyższa liga,tym więcej jeździsz.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Ligi

13 lata 8 miesiąc temu - 13 lata 8 miesiąc temu
#2252
Podobno wszystkie trzecie ligi są na wyrównanym poziomie tak jak np 2.1, a 2.3 to nie ma większego znaczenia. według mnie 3.7 nie znaczy że jest gorsza od 3.1 :cheer:
Ostatnia13 lata 8 miesiąc temu edycja: CIVIX_PL od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Ligi

13 lata 8 miesiąc temu
#2253
CIVIX_PL napisał: Podobno wszystkie trzecie ligi są na wyrównanym poziomie tak jak np 2.1, a 2.3 to nie ma większego znaczenia. według mnie 3.7 nie znaczy że jest gorsza od 3.1 :cheer:


Jeśli tak,to zwracam honor

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Ligi

13 lata 8 miesiąc temu
#2254
michalo napisał: Sorry,że możliwy zły dział,ale nie wiedziałem gdzie zamieścić.

A więc,AoW,mówiłeś na początku(w przerwie) że ligi będą dzielone przez "czasy"
Więc wyjaśnij mi to,że liga 3.1 ma gorsze czasy od ligi 3.7
Wiem że nic nie zmienię,ale jeśli to było według czasów,to chyba na odwrót,bo z całej ligi 3,to liga 3.7 i 3.8 są najlepsze(mimo iż w 3.8 jeździ dwóch kierowców ...) więc,AoW,odpowiedz

O awansie do 1 ligi decydowaly baraze.
O awansie do 2 lig decydowaly miejsca zajete w 3 ligach oraz czasy uzyskane przez graczy z 4 lig.
Do 3 lig trafila reszta graczy (ktora brala udzial w wyscigach)

Przede wszystkim nalezy podkreslic, ze liga 3.1 jest na rowni z liga 3.9. To nie jest tak, ze w 3.1 powinni byc najlepsi z 3 lig, a w 3.9 najslabsi.

Tak samo ligi drugie: 2.1 = 2.2 = 2.3

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.649 s.
Zasilane przez Forum Kunena