Odp: Koniec kariery

Re: Odp: Koniec kariery

11 lata 5 miesiąc temu
#16132
Darowin napisał: Po dłuższym zastanowieniu doszłem do wniosku skończyć karierę na maxie jest kilka argumentów i proszę mi uwierzyć że nie chodzi o to że wyników nie mam.

argumenty to:

-Gra przejadła się Po prostu nie zbyt chętnie na tor się wybieram a gra ma sprawiać przyjemność bo to w końcu ma być również zabawa:)

-drugie to raczej część ludzi się domyśla lol. Teraz przeważnie to gram też z tej przyczyny bo mam sporo znajomych nie tylko z maxa ale również ze szkoły co pykamy w to :)

-trzecie to życie prywatne. Teraz trochę sytuacja pokomplikowała i nie mogę połączyć życia prywatnego, lola i maxa :)

-czwarte i tak bym ten sezon cały nie walczył bo być może będzie impra ( na początku maja) a może tak być problem z internetem a wyjazd by był od czwartku do niedzieli czyli kocówka treningu i prawie całe kwale stracone.


Na zakończenie chce przeprosić użytkownika Dondamiano. Zdaje sobie sprawę że bardzo złośliwy wobec niego byłem ale chciałem go "udupić" bo nie podobały mi się jego zagrania (Nawet do dzisiaj) ale moje zachowanie nie było dobrym sposobem na rozwiązanie tego problemu zatem jeszcze raz przepraszam. Oraz przepraszam w kwestii teamu. Kalik ale ino błagam nie zabij mnie :P


Dziękuje jeszcze raz za wspaniały sezon czystej walki, miłej współpracy, świetnie mi się z tobą pracowało w teamie...

W takim razie, żegnam Darku i życzę powodzenia w życiu prywatnym, i...|o|u
The following user(s) said Thank You: Darowin

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Koniec kariery

11 lata 5 miesiąc temu
#16133
M_Pablo napisał: I tak do nas wrócisz :whistle:

No jo myśla :) Zatem nie pisze definitywny koniec kariery:)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Koniec kariery

11 lata 5 miesiąc temu
#16134
Będzie nam brakowało twych cenzur.Nie kończ.Zarąbisty z cb kierowca.Ne mozesz tego zrobić.A jeśli nawet.Powróć jeszcze kiedyś do nas..Żegnaj !

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Koniec kariery

11 lata 5 miesiąc temu
#16135
Darowin napisał: Po dłuższym zastanowieniu doszłem do wniosku skończyć karierę na maxie jest kilka argumentów i proszę mi uwierzyć że nie chodzi o to że wyników nie mam.

argumenty to:

-Gra przejadła się Po prostu nie zbyt chętnie na tor się wybieram a gra ma sprawiać przyjemność bo to w końcu ma być również zabawa:)

-drugie to raczej część ludzi się domyśla lol. Teraz przeważnie to gram też z tej przyczyny bo mam sporo znajomych nie tylko z maxa ale również ze szkoły co pykamy w to :)

-trzecie to życie prywatne. Teraz trochę sytuacja pokomplikowała i nie mogę połączyć życia prywatnego, lola i maxa :)

-czwarte i tak bym ten sezon cały nie walczył bo być może będzie impra ( na początku maja) a może tak być problem z internetem a wyjazd by był od czwartku do niedzieli czyli kocówka treningu i prawie całe kwale stracone.


Na zakończenie chce przeprosić użytkownika Dondamiano. Zdaje sobie sprawę że bardzo złośliwy wobec niego byłem ale chciałem go "udupić" bo nie podobały mi się jego zagrania (Nawet do dzisiaj) ale moje zachowanie nie było dobrym sposobem na rozwiązanie tego problemu zatem jeszcze raz przepraszam. Oraz przepraszam w kwestii teamu. Kalik ale ino błagam nie zabij mnie :P

PS.DZIĘKUJE PRZyJACIELE ZA WSPÓLNie SPĘDZONY CZAS ZAWSZE BĘDE WAS DOBRZE PAMIĘTAŁ I AOWA ZA tAKĄ ŚWIĘtnĄ ROBOTĘ I OBY TAK DALEJ GRATYYYYYYY

Więcej barszczu Darek :)
Odpocznij, nabierz sił. Ciężkie te życie 18-latka. Czat jest otwarty :)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Koniec kariery

11 lata 5 miesiąc temu
#16136
Darowin napisał:
M_Pablo napisał: I tak do nas wrócisz :whistle:

No jo myśla :) Zatem nie pisze definitywny koniec kariery:)

No jak nie? Wyraźnie napisałeś, że kończysz karierę na Maxie :D

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Koniec kariery

11 lata 5 miesiąc temu
#16137
Dobra to ja też kończe kariere, było mi miło przez ten czas który poświęcałem na to zadanie.

Pozdrawiam Rojek.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Koniec kariery

11 lata 5 miesiąc temu
#16138
A kto bd za mnie jeżdził ;/??

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Koniec kariery

11 lata 5 miesiąc temu
#16139
Jak wszyscy konczą to ja też! :D

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Koniec kariery

11 lata 5 miesiąc temu
#16140
No to ja też kończę, a co !

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Koniec kariery

11 lata 5 miesiąc temu
#16141
Poczekajcie i na mnie! :side:

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.331 s.
Zasilane przez Forum Kunena