Darowin

Re: Odp: Darowin

11 lata 11 miesiąc temu
#13452
Don, przestań obniżać poziom tej gry, Wszyscy już są przeciwko tobie, Myślisz że napiszesz sobie temacik to zaraz Aow wlepi bana darowinowi. Ja wiem jedno, ty zawsze prowokujesz do takich zachowań. Jestem za Darowinem

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Darowin

11 lata 11 miesiąc temu
#13453
Xavi napisał: Don, przestań obniżać poziom tej gry, Wszyscy już są przeciwko tobie, Myślisz że napiszesz sobie temacik to zaraz Aow wlepi bana darowinowi. Ja wiem jedno, ty zawsze prowokujesz do takich zachowań. Jestem za Darowinem


Xavi nie bądź taki do przodu bo Cię z tyłu zabraknie bobku twardy

masz swoje zdanie na ten temat to napisz a nie generalizuj i nie mów za "wszystkich"

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Darowin

11 lata 11 miesiąc temu
#13454
Xavi napisał: Don, przestań obniżać poziom tej gry, Wszyscy już są przeciwko tobie, Myślisz że napiszesz sobie temacik to zaraz Aow wlepi bana darowinowi. Ja wiem jedno, ty zawsze prowokujesz do takich zachowań. Jestem za Darowinem

Drogi, negatywnie nastawiony do mnie xavi. Nie raz mówiłem że nie wszyscy mnie nie lubią,
ja się takimi pachołkami jak ty nie przejmuję.

Zauważ xavi że nie napisałem że chcę bana na chat, konto gdziekolwiek dla Darka. Ja chciałem po ludzku, nie wiem czy znasz takie słowo, po ludzku wyjaśnić sprawę a nie od razu żądać bana.

Poza tym nie sądzę abym obniżał poziom gry, raczej gracze z takimi wynikami są potrzebni. Nie mówię że jestem super szybki ale napewno szybszy od większości graczy w tym ciebie. Takich max potrzebuje ludzi, szybkich, walczących a nie marudzących i nieustannie na każdym kroku dogryzających innym graczom bądź graczowi.
Prawda taka że ja mam w d***e twoje zdanie jak i ciebie ale czasem warto uszanować innych graczy, jeśli ci sie cos nie podoba to prosze, powiedz co...

Pozdrawiam prawie wszystkich

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Darowin

11 lata 11 miesiąc temu
#13455
DonDamiano napisał: takimi pachołkami jak ty

I już przezwyasz, i już przezywasz, Ja Cie przezwałem?

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Darowin

11 lata 11 miesiąc temu
#13456
Xavi napisał:
DonDamiano napisał: takimi pachołkami jak ty

I już przezwyasz, i już przezywasz, Ja Cie przezwałem?

Niejednokrotnie:)
Mało tego, nie tylko obrażasz jak i próbujesz mnie upokorzyć i na kazdym kroku dogrzyźniasz(jak to sie pisze?)
mało tego zazwyczaj w dziecinny i głupkowaty sposób.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Darowin

11 lata 11 miesiąc temu
#13457
Panowie dajcie sobie spokój widze ze warto ten temat powstał koniec kłótni i nieporozumień. :P Dziękuję za uwagę.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Darowin

11 lata 11 miesiąc temu
#13458
Darowin napisał: Panowie dajcie sobie spokój widze ze warto ten temat powstał koniec kłótni i nieporozumień. :P Dziękuję za uwagę.


[30.100 | 07:07]Darowin:
błagam aow zamknij temat Darowin
[29.333 | 07:12]STACHU32:
dzień dobry nie ma co zamykać bo temat ciekawy
[00.000 | 07:13]AoW:
doberek
[00.000 | 07:14]malarz:
witam
[00.000 | 07:15]AoW:
Daro, dyskusja trwa, mysle,ze dobrze, ze w koncu temat zaistanial - moze dojdziecie do porozumienia dzieki temu

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Darowin

11 lata 11 miesiąc temu
#13459
Najlepszy tekst Dona jak Darowin przychodzi na czat??
-RZEP PRZYSZEDŁ :lol:

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Darowin

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu
#13460
post do skasowania
Ostatnia11 lata 11 miesiąc temu edycja: Darowin od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Darowin

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu
#13461
Panowie nie obrazac mi tu mojego przyjaciele Dariusza N.
wiec zacytuje moja piosenke lub tekst " Darek N niech zyje nam Darek N..., To nasz przyjaciel Darek N... To nasz Kochany Przyjacieeeeel !
i kto bedzie obrazal Dariusza to bedzie mial doczynienia z Civixem , a Wiecie doczynienie z nim nie jest latwe do przejscia:) wiec koledy , a glownie Don i Stanislaw prosze miec sie na bacznosci ! :=
Ostatnia11 lata 11 miesiąc temu edycja: CIVIX_PL od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.273 s.
Zasilane przez Forum Kunena