Ciekawostki max f1

Re: Odp: Ciekawostki max f1

12 lata 1 miesiąc temu
#12694
Andreas napisał: strzelam 105

Pudło ;)

Dodam tylko, że w zasadzie... sprawdzenie tego może zająć "ogarniającym temat" dobrą minutę :P

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Ciekawostki max f1

12 lata 1 miesiąc temu
#12695
Jeżeli dobrze policzyłem to 89 :)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Ciekawostki max f1

12 lata 1 miesiąc temu
#12696
Rojek napisał: Jeżeli dobrze policzyłem to 89 :)

No według moich danych... to nie do końca tylu ich było ;)
Liczyłeś wszystkie konta, czy może "multikont/nowych kont" nie liczyłeś? Bo powiem Ci, że generalnie jesteś dość blisko.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Ciekawostki max f1

12 lata 1 miesiąc temu
#12697
M_Pablo napisał:
Rojek napisał: Jeżeli dobrze policzyłem to 89 :)

No według moich danych... to nie do końca tylu ich było ;)
Liczyłeś wszystkie konta, czy może "multikont/nowych kont" nie liczyłeś? Bo powiem Ci, że generalnie jesteś dość blisko.

Policzyłem jeszcze raz i wyszło mi 91 lecz nadal nie wiem czy to jest tyle :)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Ciekawostki max f1

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu
#12698
Rojek napisał:
M_Pablo napisał:
Rojek napisał: Jeżeli dobrze policzyłem to 89 :)

No według moich danych... to nie do końca tylu ich było ;)
Liczyłeś wszystkie konta, czy może "multikont/nowych kont" nie liczyłeś? Bo powiem Ci, że generalnie jesteś dość blisko.

Policzyłem jeszcze raz i wyszło mi 91 lecz nadal nie wiem czy to jest tyle :)

No, o tą liczbę mi chodziło :)
Wszystko można było bez żadnego liczenia... znaleźć na Facebooku - tam kiedyś wkleiłem właśnie statystykę (którą sam robiłem), no i właśnie ona pokazywała mi 91 zawodników :)

Kolejna ciekawostka około godziny 15:00 - przydatne będzie w niej info... które pomogło przy rozwiązaniu ciekowostki numer 27 ;)
Ostatnia12 lata 1 miesiąc temu edycja: M_Pablo od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Ciekawostki max f1

12 lata 1 miesiąc temu
#12717
Ciekawostken numeren 28!

Uwaga, uwaga! Jak już się parę godzin temu dowiedzieliśmy, w 1. lidze jeździło w ciągu 10. sezonów... 91 zawodników. I teraz pytanie brzmi - ilu z nich, w swoich nickach, użyło pełnego nazwiska któregokolwiek z obecnych kierowców F1, ścigającego się w sezonie 2012? I część druga - jakie są to nicki? :)

PS. Jedziemy według tej listy!

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Ciekawostki max f1

12 lata 1 miesiąc temu
#12726
M_Pablo napisał: Ciekawostken numeren 28!

Uwaga, uwaga! Jak już się parę godzin temu dowiedzieliśmy, w 1. lidze jeździło w ciągu 10. sezonów... 91 zawodników. I teraz pytanie brzmi - ilu z nich, w swoich nickach, użyło pełnego nazwiska któregokolwiek z obecnych kierowców F1, ścigającego się w sezonie 2012? I część druga - jakie są to nicki? :)

PS. Jedziemy według tej listy!

Według mnie jest tylko jeden gracz, który użył pełnego nazwiska w swoim nicku a jest nim Hamilton55

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Ciekawostki max f1

12 lata 1 miesiąc temu
#12727
Rojek napisał:
M_Pablo napisał: Ciekawostken numeren 28!

Uwaga, uwaga! Jak już się parę godzin temu dowiedzieliśmy, w 1. lidze jeździło w ciągu 10. sezonów... 91 zawodników. I teraz pytanie brzmi - ilu z nich, w swoich nickach, użyło pełnego nazwiska któregokolwiek z obecnych kierowców F1, ścigającego się w sezonie 2012? I część druga - jakie są to nicki? :)

PS. Jedziemy według tej listy!

Według mnie jest tylko jeden gracz, który użył pełnego nazwiska w swoim nicku a jest nim Hamilton55

Jo :) Aż dziwne, że wśród tylu graczy pierwszej ligi tak mało nicków "ze świata F1".

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Ciekawostki max f1

12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu
#12750
Ciekawostka numer 29

Jak wszyscy zapewne dobrze wiedzą... Civix w jednym z sezonów wygrał wszystkie wyścigi. Pytanie brzmi: po którym z nich, zapewnił sobie tytuł mistrzowski (czyli po którym mógł praktycznie przestać jeździć, a i tak miałby mistrza)?
Ostatnia12 lata 1 miesiąc temu edycja: M_Pablo od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Ciekawostki max f1

12 lata 1 miesiąc temu
#12751
po 5 wyścigu pewnie

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.587 s.
Zasilane przez Forum Kunena