zmiany w sezonie 15

Re: Odp: zmiany w sezonie 15

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu
#15501
nie nie mogl bym bo ich niemam :P
a ja nie widze sewgo czubka nosa z tego wynika ze ty sie boisz 3 ligowcow oj Anansi
Ostatnia11 lata 6 miesiąc temu edycja: kalik144 od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: zmiany w sezonie 15

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu
#15502
Z tego wynika, ze mysle wlasnie o beniaminkach w 1 lidze, ktorzy zajmuja dalekie pozycje w kwalifikacjach. :)

A bac sie nie mam czego, dla mnie moze zostac po staremu. Wskazuje tylko na pewien problem.
Ostatnia11 lata 6 miesiąc temu edycja: Anansi od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: zmiany w sezonie 15

11 lata 6 miesiąc temu
#15503
Przyznam rację Anansiemu. Problem rzeczywiście istnieje no bo np.taki ja mam czas wyścigu 7.07 a Anansi 7.13 ,gdyby nie była liczona strata kwalowa ,byłby przede mną wyraźnie ,a tak no cóż coś trzeba z tym fantem zrobić chyba.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: zmiany w sezonie 15

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu
#15505
wiem wiem ze jest to problem ale to juz bylo kiedys szlifowane i niedoszlo do ladu
jedno wlasnie co mi sie nazuca dobrze by bylo dostac kase w przerwie miedzy sezonowaj za kolka na testowym ale dopiero bylo by to naliczane tydzien przed rozpoczeciem sezonu bo wiadomo ze w 2 lub 3 tygodnie to spokojnie mozna nakrecic
Ostatnia11 lata 6 miesiąc temu edycja: kalik144 od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: zmiany w sezonie 15

11 lata 6 miesiąc temu
#15557
A może w 15 sezonie w skład listy torów weszłyby jakieś, które zajmują więcej czasu na przejechanie wyścigu. Nie tak jak teraz gdzie czołówce wystarczy na przejechanie 6-7 minut, ale może takie tory, na których wyścig trwałby jaieś dobre 11-12 minut. uważam, że dopiero takie wyścigi pokazałyby kto jest naprawde dobrym kierowca nie tylko ze względu na czas pojedynczego kółka ale również z perspektywy wyścigów. POZDROWIENIA :)
The following user(s) said Thank You: MarcinWejda

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: zmiany w sezonie 15

11 lata 6 miesiąc temu
#15558
Robert dobrze gada:evil:

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: zmiany w sezonie 15

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu
#15559
GayMaster napisał: Przyznam rację Anansiemu. Problem rzeczywiście istnieje no bo np.taki ja mam czas wyścigu 7.07 a Anansi 7.13 ,gdyby nie była liczona strata kwalowa ,byłby przede mną wyraźnie ,a tak no cóż coś trzeba z tym fantem zrobić chyba.

tylko ze jeszcze trzeba brać pod uwagę to że w 1 lidze jest chyba troche wiecej kasy ?? wiem ze może to nie ma tak wielkiego znaczenia ale ja dominujac moja lige kasa zrownalem sie dopiero na 3-4 torze wiec to tez nie jest do konca nierowne. Bo przez te 3 pierwsze tory bolid mialem slabszy od wiekszosci zawodnikow 1 ligi.Chociaż zaliczka 20 + sekund to jednak duzo ale tak juz to jest niestety.
Ostatnia11 lata 6 miesiąc temu edycja: Holek od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: zmiany w sezonie 15

11 lata 6 miesiąc temu
#15560
kalik144 napisał: wiem wiem ze jest to problem ale to juz bylo kiedys szlifowane i niedoszlo do ladu
jedno wlasnie co mi sie nazuca dobrze by bylo dostac kase w przerwie miedzy sezonowaj za kolka na testowym ale dopiero bylo by to naliczane tydzien przed rozpoczeciem sezonu bo wiadomo ze w 2 lub 3 tygodnie to spokojnie mozna nakrecic


Fajnie by bylo gdyby byla kasa w przerwie:-)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: zmiany w sezonie 15

11 lata 6 miesiąc temu
#15565
RooBert34 napisał: A może w 15 sezonie w skład listy torów weszłyby jakieś, które zajmują więcej czasu na przejechanie wyścigu. Nie tak jak teraz gdzie czołówce wystarczy na przejechanie 6-7 minut, ale może takie tory, na których wyścig trwałby jaieś dobre 11-12 minut. uważam, że dopiero takie wyścigi pokazałyby kto jest naprawde dobrym kierowca nie tylko ze względu na czas pojedynczego kółka ale również z perspektywy wyścigów. POZDROWIENIA :)


Tory jak tory, można by zwiększyć liczbę okrążeń, ale i tak wolę jak jest tak jak teraz. Po drugie różnice byłyby duże.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: zmiany w sezonie 15

11 lata 6 miesiąc temu
#15569
Jeżeli chodzi o Teamy

Zalozmy tak. Ja np. startuje z 10 pola i moj czas wyscigu to 50.34.

Moze poprostu do wynikow teamow odejmowalo sie ta strate z kwali i liczylo sie sam wyscig?

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.270 s.
Zasilane przez Forum Kunena