26 sezon - czy jest sens?

Re: Odp: 26 sezon - czy jest sens?

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu
#21154
Według mnie sezon powinien wystartować, zobaczymy jaka będzie frekwencja. Gdyby było dobrze to ciągniemy maxa dalej, jeżeli było by źle zamykamy, albo robimy krótkie turnieje

Skoro dziennie wchodzi tu 10 osob z roznych lig wiec frekwencja nagle wzrosnie od tej, kiedy wchodzilo po 20-30 osob i jezdzilo wyscigi po pare osob... Nie powiem, ciekawy tok myslenia. Tu nie dzieje się nic, w tym sezonie gdy wchodziło więcej niż teraz, jezdzilo.. no okolo 6-7 osob w 1 lidze, mowie tu o wszystkich lub wiekszosci wyscigow... Zastanowcie sie dokladnie, nie lepiej rozpromowac to i zaczac sezon, niz rozpoczac sezon na odwal sie byleby zajac jak najwyzsza pozycje z frekwencja, ktora nie przekroczy 5 graczy?
Ostatnia9 lata 2 tygodni temu edycja: dawidrs od.
The following user(s) said Thank You: mpluta2

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: 26 sezon - czy jest sens?

9 lata 1 tydzień temu
#21155
Tyle Sezonów i frekwencja spadła kiedy było mnóstwo 4 lig bo było wielu zawodnikow

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: 26 sezon - czy jest sens?

9 lata 5 dni temu
#21157
Dla mnie najgorsze w maxie było to, że jak jade wysig i jest banda to potem całe okrązenie musze sie wlec do pitstopu, jak to by zlikwidowano to wydaje mi sie ze wiecej osob chcialoby jechac i konczyc wyscigi :)
The following user(s) said Thank You: krzysztofm, CIVIX_POL

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: 26 sezon - czy jest sens?

9 lata 4 dni temu
#21158
sylwek7 napisał: Dla mnie najgorsze w maxie było to, że jak jade wysig i jest banda to potem całe okrązenie musze sie wlec do pitstopu, jak to by zlikwidowano to wydaje mi sie ze wiecej osob chcialoby jechac i konczyc wyscigi :)
W F1 jak walniesz w bande to już dalej nie pojedziesz.... Czyli na maxie i tak z tymi bandami jest za dobrze ;)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: 26 sezon - czy jest sens?

9 lata 4 dni temu
#21159
ale treba wziac pod uwage róznice miedzy f1 a max f1, tutaj walisz w bande i "pie$$ole nie jade" w kazdym wyscigu dalej, glupia gra wale w bandy caly czas i nie mam szans nic wygrac :)
The following user(s) said Thank You: krzysztofm, CIVIX_POL

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: 26 sezon - czy jest sens?

9 lata 4 dni temu
#21160
Chodzi o to jechać tak by nie uderzyć w bandę i ukończyć w ten sposób wyścig. A i tak jak nie uderzysz w bandę może dopaść Ciebie systemizm, paść internet i tak nie ukończysz:)
The following user(s) said Thank You: radwanek21, CIVIX_POL

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: 26 sezon - czy jest sens?

8 lata 11 miesiąc temu
#21161
co z tym sezonem?

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: 26 sezon - czy jest sens?

8 lata 11 miesiąc temu
#21162
Niech wystartuje, jedyna opcja żebym został kiedyś jeeszcze miszczem ;X

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: 26 sezon - czy jest sens?

8 lata 11 miesiąc temu
#21167
Sądze ze jak ten sezon nie wystartuje w najblizszym czasie to kazdy zapomni i maxie i juz tu nie wróci

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: 26 sezon - czy jest sens?

8 lata 11 miesiąc temu
#21184
Z racji obowiazków nie kazdy ma czas żeby tutaj wchodzić więc dlatego jest mało uczestników ja jestem na emeryturze w max F1 i kontynuuje karierę w wyścigach długodystansowych

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.653 s.
Zasilane przez Forum Kunena