BAN

Re: Odp: BAN

11 lata 9 miesiąc temu
#14050
2 mln w plecy to i tak biorąc pod uwagę w jakiej jestem sytuacji. Koniec sezonu.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: BAN

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu
#14051
Paula95 napisał: 2 mln w plecy to i tak biorąc pod uwagę w jakiej jestem sytuacji. Koniec sezonu.

dobra, koniec szopki.
Ostatnia11 lata 9 miesiąc temu edycja: AoW od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: BAN

11 lata 9 miesiąc temu
#14052
Dawaj ten reset. Boisz się ? hmmm ?

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: BAN

11 lata 9 miesiąc temu
#14053
AcIeDneT napisał: Dawaj ten reset. Boisz się ? hmmm ?

:woohoo: znow za rzadko F5!

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: BAN

11 lata 9 miesiąc temu
#14054
Jest ! Dzięki Ci Panie :) To dla Ciebie Donie Damianie.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: BAN

11 lata 9 miesiąc temu
#14118
Kara dla uzytkownikow:

civix_pl
mattis44
za jechanie sobie kolek.

Kara: reset bolidow i redukcja kasy do 5 mln.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: BAN

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu
#14119
AoW napisał: Kara dla uzytkownikow:

civix_pl
mattis44
za jechanie sobie kolek.

Kara: reset bolidow i redukcja kasy do 5 mln.

Ja i na pewno również część kolegów kierowców jesteśmy za zmianą kary dla Civix`a
Z tego co wiadomo: Mattis jeździł kółka za Civixa na jego prośbę, żeby ten nie stracił ligi (bał się spaść do 0 ligi)
jeżeli ktoś nie jeździ i ma sezon "gdzieś głęboko", to co to dla niego za kara reset bolidu i redukcja kasy? powinien polecieć właśnie do 0 ligi i zaczynać wszystko od początku

pozdrawiam
Ostatnia11 lata 9 miesiąc temu edycja: wish666 od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: BAN

11 lata 9 miesiąc temu - 11 lata 9 miesiąc temu
#14120
wish666 napisał:
AoW napisał: Kara dla uzytkownikow:

civix_pl
mattis44
za jechanie sobie kolek.

Kara: reset bolidow i redukcja kasy do 5 mln.

Ja i na pewno również część kolegów kierowców jesteśmy za zmianą kary dla Civix`a
Z tego co wiadomo: Mattis jeździł kółka za Civixa na jego prośbę, żeby ten nie stracił ligi (bał się spaść do 0 ligi)
jeżeli ktoś nie jeździ i ma sezon "gdzieś głęboko", to co to dla niego za kara reset bolidu i redukcja kasy? powinien polecieć właśnie do 0 ligi i zaczynać wszystko od początku

pozdrawiam

Pytanie, czy masz niepodważalny dowód na to, co mówisz. Bo bez dowodów to wiesz co można zrobić :) Nie mniej jednak jeśli faktycznie Matis jeździł kółka Civixa z tego powodu, o którym mówisz (obawa przed spadkiem do ligi 0) to faktycznie taka kara w jego przypadku i tak nie jest straszna, bo swój cel osiągnie dzięki oszustwom - jedynym ukaranym wydaje się być w tej sytuacji Matis - chociaż co to dla niego za kara...
Ostatnia11 lata 9 miesiąc temu edycja: M_Pablo od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: BAN

11 lata 9 miesiąc temu
#14121
wish666 napisał:
AoW napisał: Kara dla uzytkownikow:

civix_pl
mattis44
za jechanie sobie kolek.

Kara: reset bolidow i redukcja kasy do 5 mln.

Ja i na pewno również część kolegów kierowców jesteśmy za zmianą kary dla Civix`a
Z tego co wiadomo: Mattis jeździł kółka za Civixa na jego prośbę, żeby ten nie stracił ligi (bał się spaść do 0 ligi)
jeżeli ktoś nie jeździ i ma sezon "gdzieś głęboko", to co to dla niego za kara reset bolidu i redukcja kasy? powinien polecieć właśnie do 0 ligi i zaczynać wszystko od początku

pozdrawiam

No tak, teraz w koncu widze sens pojechania civixowi kolek przez matis (na poczatku w ogole bralem wersje odwrotna, ze to civ jechal kolka matisowi). Nie pomyslalem jaka jest przyczyna, gdybym wstrzymal sie z banem do poniedzialku, to mielibysmy pewnosc - w tym przypadku dowodu nie mam, wiec kara jest taka jak zawsze.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: BAN

11 lata 9 miesiąc temu
#14122
skladam protest i odwołanie FiA

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.571 s.
Zasilane przez Forum Kunena