Zmiana zasad na maxie związane z bolidem [Odrzuco]

Re: Odp: Zmiana zasad na maxie związane z bolidem

12 lata 1 miesiąc temu
#12724
Jeżeli zostało by tak jak jest obecnie. To ja proponuje dodać do rangi premium możliwość zobaczenia ustawień :) Także w teamie mogła by być podobna funkcja :)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Zmiana zasad na maxie związane z bolidem

12 lata 1 miesiąc temu
#12725
a według mnie nic nie trzeba zmieniac max jest dobry taki jaki jest :D

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Zmiana zasad na maxie związane z bolidem

12 lata 1 miesiąc temu
#12729
Czytając te wszystkie wypowiedzi wpadłem na pewne pomysły. Wiem, że po tej wypowiedzi pojawią się userzy, którzy powiedzą "chcesz zrobić z F1 Indycar", jednak mam nadzieję, że zdobędę grupę zwolenników tego pomysłu.

A oto i one:
1.Na każdy tor np.AoW (bo jest adminem) będzie ustawiał bolid. Każdy będzie miał takie same ustawienia. Wtedy przede wszystkim liczą się umiejętności kierowcy. Zlikwidowałoby to problem z podawaniem ustawień.

2.Ewentualnie można byłoby tylko zmieniać ustawienia w aerodynamice i to nie polegałoby tylko na upgradu. Każdy bolid miałby ustawienia aerodynamiczne przednie skrzydło 0 tylne 0. Można byłoby je modyfikować w przedziale -5 do +5. Każda zmiana (nie ważne czy na + czy -) kosztowałaby jedną i tą samą cenę. Oczywiście nie można byłoby upgradować skrzyni,silnika i elektroniki.

Mam nadzieję, że któryś z tych pomysłów spodoba się Wam :)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Zmiana zasad na maxie związane z bolidem

12 lata 1 miesiąc temu
#12730
Markfire17 napisał: Czytając te wszystkie wypowiedzi wpadłem na pewne pomysły. Wiem, że po tej wypowiedzi pojawią się userzy, którzy powiedzą "chcesz zrobić z F1 Indycar", jednak mam nadzieję, że zdobędę grupę zwolenników tego pomysłu.

A oto i one:
1.Na każdy tor np.AoW (bo jest adminem) będzie ustawiał bolid. Każdy będzie miał takie same ustawienia. Wtedy przede wszystkim liczą się umiejętności kierowcy. Zlikwidowałoby to problem z podawaniem ustawień.

2.Ewentualnie można byłoby tylko zmieniać ustawienia w aerodynamice i to nie polegałoby tylko na upgradu. Każdy bolid miałby ustawienia aerodynamiczne przednie skrzydło 0 tylne 0. Można byłoby je modyfikować w przedziale -5 do +5. Każda zmiana (nie ważne czy na + czy -) kosztowałaby jedną i tą samą cenę. Oczywiście nie można byłoby upgradować skrzyni,silnika i elektroniki.

Mam nadzieję, że któryś z tych pomysłów spodoba się Wam :)

sory mark ale jestem przeciw nie podoba mi sie ten pomysl bo to ma byc f1 w w f1 bolid sie ustawia

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Zmiana zasad na maxie związane z bolidem

12 lata 1 miesiąc temu
#12731
najlepiej by było jak by mistrz 1 ligi ustawiał wszystkim bolid na WYŚCIG :)
wtedy było by fair paly :)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Zmiana zasad na maxie związane z bolidem

12 lata 1 miesiąc temu
#12738
Niech zostanie tak jak jest teraz

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Zmiana zasad na maxie związane z bolidem

12 lata 1 miesiąc temu
#12739
Barca77 napisał: Niech zostanie tak jak jest teraz
właśnie :D

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.268 s.
Zasilane przez Forum Kunena