Pojedynki - propozycje zmian

Re: Odp: Pojedynki - propozycje zmian

11 lata 5 miesiąc temu
#16335
Pojedynki na jakim torze sie chce i vip na koniec srzonnu dla kofos kto bd 1.
W pojedynkach

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Pojedynki - propozycje zmian

11 lata 4 miesiąc temu
#16614
Panowie i Panie! Mamy przerwę międzysezonową, także w końcu możemy pomyśleć o pojedynkach. Zastanawiajcie się, a pomysły swe przelewajcie na ekran swojego monitora.

Pozdraiwam Rojek.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Pojedynki - propozycje zmian

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu
#16615
Rojek napisał: Panowie i Panie! Mamy przerwę międzysezonową, także w końcu możemy pomyśleć o pojedynkach. Zastanawiajcie się, a pomysły swe przelewajcie na ekran swojego monitora.

Pozdraiwam Rojek.

W podcacie podałem propozycję. Jeżeli ktoś nie słuchał to powiem tyle aby wprowadzić opcję jechania pojedynków o każdej porze dnia. Czyli przy pojedynku podajemy odpowiedni czas o której miałby się zacząć pojedynek. Długość ogólnie uważam jest w porządku zatem tego zmieniać nie trzeba jednak zdarzają się przypadki że godziny jakie są proponowane nie zawsze komuś pasują. Tzn ok będzie miał czas jechać o 18 natomiast o 19 już nie.A tak wogule było by lepiej ustalać godziny wtedy w ciągu dnia można przejechać więcej pojedynków. Co wy o tym sądzicie?
Ostatnia11 lata 4 miesiąc temu edycja: adross od. Powód: Musiałem rozwinąć swoją wypowiedź :)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Pojedynki - propozycje zmian

11 lata 4 miesiąc temu
#16616
Oczywiście pisałem już o tym Darowinie, w pierwszym poście, w tym temacie. Z resztą myślę, kilka fajnych pomysłów wpadło ale warto wysłuchać wiekszej ilości graczy. Wkońcu pojedynki jednak są, ciekawą propozycja na urozmaicenie rozgrywki na maxie, tylko małe zainteresowanie jest tym, jakby nie było.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Pojedynki - propozycje zmian

11 lata 4 miesiąc temu
#16626
Darek , chodzi ci o takie coś ,że np.

Od 0:00 - 10:00 - 1 tura

Od 10:30 - 16:30 - 2 tura

i Od 17:00 - 0:00 - 3 tura...

Jezeli nie o to chodzi ,to jest kolejny pomysl :P

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Pojedynki - propozycje zmian

11 lata 4 miesiąc temu
#16627
Mateokl napisał: Darek , chodzi ci o takie coś ,że np.

Od 0:00 - 10:00 - 1 tura

Od 10:30 - 16:30 - 2 tura

i Od 17:00 - 0:00 - 3 tura...

Jezeli nie o to chodzi ,to jest kolejny pomysl :P

Nie o to mi chodziło. Ale jeśli inni się zgodzą myślę to całkiem nie najgorszy pomysł:P

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Pojedynki

11 lata 2 miesiąc temu
#17148
Siema, Mam propozycje dotyczaca torów w pojedynkach
Chodzi o to aby zawodnik który szuka przeciwnika, mógł wybrać dowolny tor na jakim będą sie scigać. Teraz jest to troche bez sensu, bo zawodnicy bez premium w pojedynku nie maja szans bo nie moga sobie potrenowac na torze który będzie.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Pojedynki

11 lata 2 miesiąc temu
#17151
Jeżeli Cię dobrze zrozumiałem ,to ja bym się na to nie zgodził. Dany zawodnik mógłyby sobie brać np. cały czas fajf ,byłoby nierówno . Jedyną alternatywą byłoby (jak kiedyś to było mówione) ,że w pojedynkach uczestniczymy na torach sezonowych (tzn teraz jesteśmy na dupcynglu no to pojedynki na dupcynglu, później na testówce no to na testówce). Ewentualnie fajnie by było ,jakby została ta losowość ,z tym że dostępne by były wszystkie tory.
The following user(s) said Thank You: dawidrs

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Pojedynki

11 lata 2 miesiąc temu
#17152
Wszystko jedno jaki tor, z premium czy bez, dobry zawodnik zawsze sobie poradzi.
Coś tam pozmieniać w ustawieniach i jakoś to będzie.
The following user(s) said Thank You: Rojek, GayMaster, dawidrs

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Pojedynki

11 lata 2 miesiąc temu
#17155
Była duskusja , na pojedynek macie 60 min , z tego 15 min jedziecie pojedynek , zostaje wam 45 min treningu , problem?

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.305 s.
Zasilane przez Forum Kunena