Unifikacja kont

Unifikacja kont

3 lata 11 miesiąc temu - 3 lata 11 miesiąc temu
#22445
Hej
Patrzę na stare statystyki, wyniki i trochę dziwnie to wygląda że 1 zawodnik pod 2 nickami - 1 zbanowanym i 2 aktywnym jest w tabelach. Mam pomysł mianowicie UNIFIKACJA,FUZJA HISTORII KONT, czyli przenieść historię z starych kont danych użytkowników na ich aktualne konto. Czy to jest możliwe??
Ostatnia3 lata 11 miesiąc temu edycja: magorzata od.
The following user(s) said Thank You: POL_YAKOV

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Unifikacja kont

3 lata 11 miesiąc temu
#22446
w moim przypadku by to wyglądało ładnie xD ale dużo roboty pewnie z tym

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Unifikacja kont

3 lata 11 miesiąc temu
#22447
Dobry pomysł

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Re: Unifikacja kont

3 lata 11 miesiąc temu
#22450
Moim zdaniem unifikacja kont 200PLN :D
The following user(s) said Thank You: arek12

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Re: Unifikacja kont

3 lata 11 miesiąc temu
#22451
Nie za tanio ? :laugh: tyle to się ceni nie powiem kto :laugh:

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Re: Unifikacja kont

3 lata 11 miesiąc temu - 3 lata 11 miesiąc temu
#22452
A ja jestem za tym żeby stare, zbanowane konta, pousuwać z rankingów. Nie będzie problemu paru kont. Poza tym jak ktoś był na tyle "bystry" żeby zakładać kilka kont, to niech teraz cierpi na tym, że ma wybrakowane statystyki.

:)
Ostatnia3 lata 11 miesiąc temu edycja: M_Pablo od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Unifikacja kont

3 lata 11 miesiąc temu - 3 lata 11 miesiąc temu
#22453
magorzata napisał: Hej
Patrzę na stare statystyki, wyniki i trochę dziwnie to wygląda że 1 zawodnik pod 2 nickami - 1 zbanowanym i 2 aktywnym jest w tabelach. Mam pomysł mianowicie UNIFIKACJA,FUZJA HISTORII KONT, czyli przenieść historię z starych kont danych użytkowników na ich aktualne konto. Czy to jest możliwe??

Połączenie kont nie wchodzi w ogóle w grę.

Opcja, która wydaje mi się najsensowniejsza to:
Usunięcie z klasyfikacji generalnej, statystyk typu "TOP100" oraz rekordów na torach bonusowych kont zbanowanych (z historii ligowej nie mogą zostać usunięci, bo wtedy to by się totalny bałagan zrobił w wynikach archiwalnych).

Odblokowanie starego konta: chyba kiedyś rzuciłem kwotą: 246pln (i konta typu Darowiny mogą wrócić ;)).
Ostatnia3 lata 11 miesiąc temu edycja: AoW od.
The following user(s) said Thank You: mpluta2, Jooker, Kasztashi

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Unifikacja kont

3 lata 11 miesiąc temu
#22455
Popieram Aow. Usunąć ich rekordy i po sprawie ale żadnego łączenia, no chyba że zapłaci. Była zbrodnia jest i kara.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Unifikacja kont

3 lata 10 miesiąc temu
#22477
AoW napisał:
magorzata napisał: Hej
Patrzę na stare statystyki, wyniki i trochę dziwnie to wygląda że 1 zawodnik pod 2 nickami - 1 zbanowanym i 2 aktywnym jest w tabelach. Mam pomysł mianowicie UNIFIKACJA,FUZJA HISTORII KONT, czyli przenieść historię z starych kont danych użytkowników na ich aktualne konto. Czy to jest możliwe??

Połączenie kont nie wchodzi w ogóle w grę.

Opcja, która wydaje mi się najsensowniejsza to:
Usunięcie z klasyfikacji generalnej, statystyk typu "TOP100" oraz rekordów na torach bonusowych kont zbanowanych (z historii ligowej nie mogą zostać usunięci, bo wtedy to by się totalny bałagan zrobił w wynikach archiwalnych).

Odblokowanie starego konta: chyba kiedyś rzuciłem kwotą: 246pln (i konta typu Darowiny mogą wrócić ;)).

Czyli rozumiem że mam przywilej zrobić to taniej a inni muszą dać wiecej tak? :laugh:

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Unifikacja kont

3 lata 10 miesiąc temu
#22478
W regulaminie jest napisane, że wykupienie konta kosztuje 200 złotych, więc te 246 to chyba żaden przywilej :D
The following user(s) said Thank You: AoW

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.295 s.
Zasilane przez Forum Kunena