Pytania nowych graczy

Pytania nowych graczy

13 lata 2 miesiąc temu
#4293
Witam,

nie wiem czy jest takie zapotrzebowanie, ale warto sprobówać. To jest temat w którym gracze z ligi 0 moga pytać o rzeczy, które są dla nich niejasne.

Proszę tutaj bez zbędnych postów i głupkowatych odpowiedzi :)

FAQ | KONTAKT | POMOC
The following user(s) said Thank You: wodospad

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Pytania nowych graczy

13 lata 2 miesiąc temu
#4309
jak najlepiej ulepszać bolid?

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Pytania nowych graczy

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu
#4310
zacznijmy od zarządzanie>bolid .Na poczatek ustalic czy bedziemy drfiterami(max predkość lecz gorsza przyczepność) czy wolimy płynne pokonywanie zakretów(czyli wolny bolid lecz wingi i aero na wyzsze poziomy od silinika i skrzyni) wszystko zalezy ile mamy funduszy na to;)
oczywiscie Silink i Skrzynia biegów sa najwazniejsze daja predkosc i przyspieszenie;d
aero(aerodynamika)jaki wingi(fron i rear czyli przednie i tylnie skrzydło)daja przyczepność oraz lepsze wchodznie w zakrety ;d
zaś HAMULCE oczywiscie pomagaja nam w hamowaniu najlepiej miec ustawione je na -4 od poziomu silnika i skrzyni biegów jezeli mamy silnik i skrzynia na 10 czyli (10-4=6) lub na 8 czyli (8-4=4) oczywiscie w zaleznosci od toru;]
zawiesznie daje nam tyle iz spotkanie z bandami nie sa az tak odczuwalne i znieszczenia sa mniejsze;)
elektronika oczywiscie umozliwia nam rozbudowanie silinika i skrzyni biegów . Jezeli mamy elektornike na 2 poziom to max poziom silnika to skrzyni to poziom 4 lub mamy elektornike na poziom 7 to max poziom silnika i skrzyni to poziom 9;) jezeli pomogłem to sie ciesze ;d
Ostatnia13 lata 2 miesiąc temu edycja: combos16 od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Pytania nowych graczy

13 lata 2 miesiąc temu
#4324
Mam pytanie dotyczące wejścia w zakręty. Lepiej jest naciskać spację, czy puszczać gaz i wtedy wejść w zakręt bez gazu?

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Pytania nowych graczy

13 lata 2 miesiąc temu
#4325
zalezy jaki zakret;d i na jaki poziom masz hamulce bo w nie ktore sie poprostu bez spacji nie da pokonac;)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Pytania nowych graczy

13 lata 2 miesiąc temu
#4326
A puszczanie gazu też się opłaca? Bo jakoś nie potrawie jeździć. Udało mi się, extra okrążenie pojechałem na 100% bez większych błędów, a czas bardzo odstawał od najlepszych. Mimo, że mam już rozbudowany bolid. Jaki może być problem?

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Pytania nowych graczy

13 lata 2 miesiąc temu
#4327
Myślę że na taki bolid jaki obecnie masz , jazda bez hamulca jest możliwa tylko w dwóch pierwszych zakrętach pierwszego sektora,ale jazda bez hamulca nawet z takim bolidem jakim masz jest wręcz niemożliwa żebyś przejechał jedno całe "płynne" okrążenie, tak więc musisz znaleźć sam drogę hamowania,bo każdy ma inną , ale ja nie czy ty masz do tego talent .

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Pytania nowych graczy

13 lata 2 miesiąc temu
#4328
obecnym bolidem jakim masz nie ma szans aby zblizyc sie do najlepszych ale czas po nizej 1 min jest jak najbardziej mozliwy a nawet szybciej niz 1 min:) wogole lepiej chyba bez hamulca jechac twoim bolidem xd

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Pytania nowych graczy

13 lata 2 miesiąc temu
#4330
A najlepszy czas jaki wykręciłem to jest 1.38 z ułamkiem. Więc to trochę brakuje chyba do niecałej minuty. Nie wiem właśnie o co chodzi...

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Pytania nowych graczy

13 lata 2 miesiąc temu
#4331
żebyś zszedł poniżej 1 min to by było ok

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.529 s.
Zasilane przez Forum Kunena