Historia ustawień bolidu [zrealizowany]

Re: Odp: Historia ustawień bolidu [zrealizowany]

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu
#16357
Paker napisał: Czy wszystko na maxie musi byc dostępne tylko jak ma się premium
Mozna by było zrobic żeby dla premium było widoczne np. wszystkie sezony a dla tych co bez premium tylko ustawienia z jednego sezonu a nie tylko wszystko za premium

Ja to mam wrazenie, ze chocby pojedynki byly tylko dla graczy premium, to bylbys pierwszy, ktory z tego powodu by krzyczal, mimo, ze ani jednego pojedynku nie przejechales.

Od poczatku trzymamy sie zalozenia, ze konto premium nie ma bezposrednio faworyzowac graczy - nigdy nie bedzie mozna kupic za SMSa dodatkowej kasy czy upgradowac bolidu. Te "wszystko dostepne dla premium" to raptem mozliwosc pojechania na innych torach, informacje o bolidzie i kolor na czacie. Powiedzialbym nawet, ze poki co opcja premium to bardziej wsparcie dla maxa, niz wykupienie dodatkowych ulawien dla gracza.

Z drugiej strony Twoj post sprawil, ze wpadlem na pewien pomysl, ktory mozliwe ze niedlugo zostanie wprowadzony, bedzie mozna "zapracowac" niskim nakladem sil na premium, ale szczegoly opisze w przerwie miedzysezonowej (obawiam sie tylko, ze znajac poziom narzekania niektorych graczy, to zaproponowana przeze mnie opcja i tak okaze sie beznadziejna i niewarta zachodu...)
Ostatnia11 lata 5 miesiąc temu edycja: AoW od.
The following user(s) said Thank You: ProEloKubas

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Historia ustawień bolidu [zrealizowany]

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu
#16358
Paker napisał: Czy wszystko na maxie musi byc dostępne tylko jak ma się premium
Mozna by było zrobic żeby dla premium było widoczne np. wszystkie sezony a dla tych co bez premium tylko ustawienia z jednego sezonu a nie tylko wszystko za premium

Chłopie ty się zastanów co ty mówisz, wszystko nie jest za premium. Coś za premium musi być. Paker, chcesz żeby max dalej istniał?
Ostatnia11 lata 5 miesiąc temu edycja: mpluta2 od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Historia ustawień bolidu [zrealizowany]

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu
#16360
No dobra ok ale nie zrozumieliśmy się chodzi mi o to żeby ci co mają premium mieli dostęp do wszystkich ustawień bolidu że wszystkich torów a ci co nie mają premium żeby mieli np.dostęp tylko do ustawień bolidu z jednego tylko toru o to mi chodziło.
Ostatnia11 lata 5 miesiąc temu edycja: Paker od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Historia ustawień bolidu [zrealizowany]

11 lata 5 miesiąc temu
#16364
Paker napisał: No dobra ok ale nie zrozumieliśmy się chodzi mi o to żeby ci co mają premium mieli dostęp do wszystkich ustawień bolidu że wszystkich torów a ci co nie mają premium żeby mieli np.dostęp tylko do ustawień bolidu z jednego tylko toru o to mi chodziło.

Pytam bez zadnej zlosliwosci, czy komus bedzie potrzebna informacja, jakie mial ustawienia na poprzednich torach, jesli bolid po kazdym wyscigu jest mocniejszy o tych kilka upgradow? (rozumiem, ze przydatna bylaby informacja o bolidzie z poprzedniego sezonu na aktualny tor, ale to juz inna kwestia)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Historia ustawień bolidu [zrealizowany]

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu
#16372
Po 2 dniach stwierdzam, ze zmiana zdaje egzamin, ale... :P

przydala by sie informacja o trzech best lapach uzyskanych na roznych ustawieniach. Teraz mamy info tylko z najszybszego kolka, natomiast wystarczy na innym ustawieniu uzyskac czas o 0,001 gorszy i tej informacji juz nie mamy, no chyba ze sobie akurat taki bolid znow ustawimy.
Proponuje wiec, alby dodac jeszcze wyniki z kolejnych 2 best lapow, przydala by sie rozniez informacja o best sektorach uzyskanych na tych, badz biezacych ustawieniach.

Usunal bym natomiast informacje o czasach sektorow uzyskanych na best lapach, poniewaz taka informacje mamy w profilu jak rowniez w treningu/kwalach, wiec jest ona jakby niepotrzebnie powielana.
Ostatnia11 lata 5 miesiąc temu edycja: Anansi od.
The following user(s) said Thank You: Mateokl

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Historia ustawień bolidu [zrealizowany]

11 lata 4 miesiąc temu
#16454
Anansi napisał: Po 2 dniach stwierdzam, ze zmiana zdaje egzamin, ale... :P

przydala by sie informacja o trzech best lapach uzyskanych na roznych ustawieniach. Teraz mamy info tylko z najszybszego kolka, natomiast wystarczy na innym ustawieniu uzyskac czas o 0,001 gorszy i tej informacji juz nie mamy, no chyba ze sobie akurat taki bolid znow ustawimy.
Proponuje wiec, alby dodac jeszcze wyniki z kolejnych 2 best lapow, przydala by sie rozniez informacja o best sektorach uzyskanych na tych, badz biezacych ustawieniach.

Usunal bym natomiast informacje o czasach sektorow uzyskanych na best lapach, poniewaz taka informacje mamy w profilu jak rowniez w treningu/kwalach, wiec jest ona jakby niepotrzebnie powielana.

Zrobione.
The following user(s) said Thank You: Anansi

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Historia ustawień bolidu [zrealizowany]

11 lata 4 miesiąc temu
#16455
Wielkie, wielkie dzieki :)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Historia ustawień bolidu [zrealizowany]

11 lata 4 miesiąc temu
#16456
Anansi napisał: Wielkie, wielkie dzieki :)

Rowniez dziekuje za cenne uwagi - licze ze dla wszystkich premiowiczow te analizy beda przydatne.

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.315 s.
Zasilane przez Forum Kunena