[czesciowo ZREALIZOWANY] rekordy torow

Re: Odp: rekordy

12 lata 7 miesiąc temu
#8232
chodzi mi o to że w bonusie możesz sobie ulepszać bolid dowoli jak ci się podoba przez co możesz kręcić znakomite czasy a jeśli chodzi o sezon to jesteś ograniczony kasą i nie jesteś w stanie ustawić sobie bolidy na maxa bo brakuje kasy a mi chodzi o takie realne czasy jakie można uzyskać w trakcie sezonu (przez ograniczenia finansowe) już tego prościej nie potrafie opisać :P ale jak się nie spotkam ze zrozumieniem to ok nie było tematy ;)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: rekordy

12 lata 7 miesiąc temu
#8233
malarz napisał: chodzi mi o to że w bonusie możesz sobie ulepszać bolid dowoli jak ci się podoba przez co możesz kręcić znakomite czasy a jeśli chodzi o sezon to jesteś ograniczony kasą i nie jesteś w stanie ustawić sobie bolidy na maxa bo brakuje kasy a mi chodzi o takie realne czasy jakie można uzyskać w trakcie sezonu (przez ograniczenia finansowe) już tego prościej nie potrafie opisać :P ale jak się nie spotkam ze zrozumieniem to ok nie było tematy ;)

Ok rozumiem. Stachu juz poruszyl ten temat. Oczywiscie majac nieograniczony bolid wyniki beda lepsze niz w sezonie, z drugiej strony nie jestesmy w stanie dokladnie okreslic i ograniczyc bolidu dla konkretnego toru (chocby dlatego, ze w jednym sezonie tor moglbyc rozgrywany jako pierwszy a w innym jako np piąty, ponadto w roznych sezonach byly rozne ilosci kasy rozdawane).

Rozwiazaniem mogloby byc zrobienie 2 statystyk: TOP 5 z sezonow oraz TOP 5 z bonusa.

Jak ktos ma inny pomysl - smialo :)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: rekordy

12 lata 5 miesiąc temu
#9214
AoW napisał:
malarz napisał: chodzi mi o to że w bonusie możesz sobie ulepszać bolid dowoli jak ci się podoba przez co możesz kręcić znakomite czasy a jeśli chodzi o sezon to jesteś ograniczony kasą i nie jesteś w stanie ustawić sobie bolidy na maxa bo brakuje kasy a mi chodzi o takie realne czasy jakie można uzyskać w trakcie sezonu (przez ograniczenia finansowe) już tego prościej nie potrafie opisać :P ale jak się nie spotkam ze zrozumieniem to ok nie było tematy ;)

Ok rozumiem. Stachu juz poruszyl ten temat. Oczywiscie majac nieograniczony bolid wyniki beda lepsze niz w sezonie, z drugiej strony nie jestesmy w stanie dokladnie okreslic i ograniczyc bolidu dla konkretnego toru (chocby dlatego, ze w jednym sezonie tor moglbyc rozgrywany jako pierwszy a w innym jako np piąty, ponadto w roznych sezonach byly rozne ilosci kasy rozdawane).

Rozwiazaniem mogloby byc zrobienie 2 statystyk: TOP 5 z sezonow oraz TOP 5 z bonusa.

Jak ktos ma inny pomysl - smialo :)

Zgadzam się z szefem jedyne słuszne rozwiązanie to 2 statystyki
(a własnie zauwazyłem że na bonusie nie jest wpisany mój rekord wiec wnioskuje że już tak jest
z drugiej strony na strone głowną poszedł rekord darowina z bonusów wiec sie pogubiłem juz ?)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: rekordy

12 lata 5 miesiąc temu
#9216
STACHU32 napisał:
AoW napisał:
malarz napisał: chodzi mi o to że w bonusie możesz sobie ulepszać bolid dowoli jak ci się podoba przez co możesz kręcić znakomite czasy a jeśli chodzi o sezon to jesteś ograniczony kasą i nie jesteś w stanie ustawić sobie bolidy na maxa bo brakuje kasy a mi chodzi o takie realne czasy jakie można uzyskać w trakcie sezonu (przez ograniczenia finansowe) już tego prościej nie potrafie opisać :P ale jak się nie spotkam ze zrozumieniem to ok nie było tematy ;)

Ok rozumiem. Stachu juz poruszyl ten temat. Oczywiscie majac nieograniczony bolid wyniki beda lepsze niz w sezonie, z drugiej strony nie jestesmy w stanie dokladnie okreslic i ograniczyc bolidu dla konkretnego toru (chocby dlatego, ze w jednym sezonie tor moglbyc rozgrywany jako pierwszy a w innym jako np piąty, ponadto w roznych sezonach byly rozne ilosci kasy rozdawane).

Rozwiazaniem mogloby byc zrobienie 2 statystyk: TOP 5 z sezonow oraz TOP 5 z bonusa.

Jak ktos ma inny pomysl - smialo :)

Zgadzam się z szefem jedyne słuszne rozwiązanie to 2 statystyki
(a własnie zauwazyłem że na bonusie nie jest wpisany mój rekord wiec wnioskuje że już tak jest
z drugiej strony na strone głowną poszedł rekord darowina z bonusów wiec sie pogubiłem juz ?)

Wczoraj to juz widzialem, ciekawy bylem, kto pierwszy wychwyci ten blad ;) Nie bede tlumaczyc dlaczego tak jest, zrobienie rekordu danego toru to wbrew pozorom mocno skomplikowana sprawa. Oczywiscie bedziemy pracowali nad tym, aby byla synchronizacja pomiedzy bonusowymi a "lokalnymi".

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: rekordy

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu
#9300
Może jednak zostać przy rozwiązaniu dwóch top 5 czyli rekord toru z sezonu na stronie głównej.
Tym bardziej że tory na bonusach są chyba w wersji dla wszystkich i dla udzielających wsparcia
A i jeszcze do moich pomysłów na statystki proponuje dodać to ilości PP w 1 lidze

A żeby szef sie nie nudził to jeszcze proponuje zrobić top 100 ilości przejechanych kółek w karierze :P
Ostatnia12 lata 5 miesiąc temu edycja: STACHU32 od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: rekordy

12 lata 5 miesiąc temu
#9301
Własnie :D Top 100 Przejechanych kółek w karierze jest cool!

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.243 s.
Zasilane przez Forum Kunena