[ZREALIZOWANE] Urodziny

[ZREALIZOWANE] Urodziny

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu
#8645
Mam pomysł do aowa i prośbę do użytkowników.Pomysł jest taki że pod forum dodać tabelkę z urodzinami w nie więcej taką jaką w załączniku dodaje:





Do użytkowników natomiast mam prośbę aby podawali swoją datę urodzenia w profilu ponieważ nie raz się tak dzieje że ludzie nie wiedzą o tym że ktoś ma urodziny i potem jak wyśle komuś życzenia dostaje "Dziękuje bardzo chociaż ty o mnie pamiętałeś". Ja sam nie raz nie wiem kiedy kto ma urodziny jak się dowiem to zawsze składam życzenia. :)

Dzięki tej tabelki będziemy wiedzieć kiedy kto ma rodziny. Co wy o tym myślicie?

Załączniki:

Ostatnia12 lata 1 miesiąc temu edycja: AoW od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Urodziny

12 lata 6 miesiąc temu
#8646
Darowin napisał: Mam pomysł do aowa i prośbę do użytkowników.Pomysł jest taki że pod forum dodać tabelkę z urodzinami w nie więcej taką jaką w załączniku dodaje:





Do użytkowników natomiast mam prośbę aby podawali swoją datę urodzenia w profilu ponieważ nie raz się tak dzieje że ludzie nie wiedzą o tym że ktoś ma urodziny i potem jak wyśle komuś życzenia dostaje "Dziękuje bardzo chociaż ty o mnie pamiętałeś". Ja sam nie raz nie wiem kiedy kto ma urodziny jak się dowiem to zawsze składam życzenia. :)

Dzięki tej tabelki będziemy wiedzieć kiedy kto ma rodziny. Co wy o tym myślicie?

Teamt urodzin pojawia sie co jakis czas (głównie podczas checi otrzymania kolorku w dniu urodzin ;) ), zatem spoko - poki co zostalo wprowadzone pole w profilu, w ktorym userzy maja wpisywac swoja date urodzin. Niedlugo powinien pojawic sie na forum taki panel, ktory zaproponowales.

Pozdr

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Urodziny

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu
#8647
no Aow wkońcu podjąłeś fajna decyzja
Aow a jak ktoś ma urodziny wtedy co max to będzie coś więcej niż kolorek np.team :) :) :whistle: :whistle:
Ostatnia12 lata 6 miesiąc temu edycja: Paker od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Urodziny

12 lata 6 miesiąc temu
#8648
Paker napisał: no Aow wkońcu podjąłeś fajna decyzja
Aow a jak ktoś ma urodziny wtedy co max to będzie coś więcej niż kolorek np.team :) :) :whistle: :whistle:

ta, darmowy team i 10% udzialow maxa :P

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Urodziny

12 lata 6 miesiąc temu
#8649
a co tam szkodzi darmowy team dac temu co ma urodziny wtedy co max

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Urodziny

12 lata 6 miesiąc temu
#8650
Paker napisał: a co tam szkodzi darmowy team dac temu co ma urodziny wtedy co max

a co tam szkodzi dac kazdemu darmowy team :P

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Urodziny

12 lata 6 miesiąc temu
#8651
i tak teamy są rozdawane za darmo każdego dnia więc dlaczego by temu userowi co ma urodziny wtedy co max nie dac za darmo teamu

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Urodziny

12 lata 6 miesiąc temu
#8652
Paker napisał: i tak teamy są rozdawane za darmo każdego dnia więc dlaczego by temu userowi co ma urodziny wtedy co max nie dac za darmo teamu

bo wtedy 50% graczy bedzie "miała" urodziny tego dnia :)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Urodziny

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu
#8653
ale to byszło jakoś sprawdzac pszecie
napszykład Darowin by sprawdzał
Ostatnia12 lata 6 miesiąc temu edycja: Paker od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Urodziny

12 lata 6 miesiąc temu
#8654
Paker napisał: ale to byszło jakoś sprawdzac pszecie
napszykład Darowin by sprawdzał

a niby jak? w wysylanie skanow dowodow/legitek bawic mi sie nie chce. Tak wiec sorry, darmowego teama nie bedzie.

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.481 s.
Zasilane przez Forum Kunena