WARTO POMAGAC

Re: Odp: WARTO POMAGAC

12 lata 3 miesiąc temu
#10596
Stanowczo nie autoryzyję tych kpin mojego wroga Kalika, który pokazuje swoje prawdziwe oblicze, kpi, szydzi, obraża i poniża. Utwierdza mnie w słuszności idei Ruchu Walki ze Stachizmem- Kalikizmem, walki o prawa godności, demokracji, wolności słowa i prawa do własnych poglądów. Takie są totalitarne ideologie, robią z ludzi bezwolne narzędzia, odwołują się do najniższych instynktów. Walczcie o swoje prawa honorowo, nie używajcie przekleństw, chamstwa i złośliwości niech to zło i złośliwość stachowo- kalikowa wypali się sama w sobie.
Stańmy ponad nimi w rozwoju kulturalnym i ogólnoludzkim. Niech zaczną się wstydzić własnych plugawych słów.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: WARTO POMAGAC

12 lata 3 miesiąc temu
#10597
a nie mowilem ze to jakis swirrrrrrrrr :ohmy:

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: WARTO POMAGAC

12 lata 3 miesiąc temu
#10598
Lol co ty wypisujesz ??z kubusia Puchatka się urwałeś??

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: WARTO POMAGAC

12 lata 3 miesiąc temu
#10599
barca niepisz LOL bo to przeciez obraza jest tak krzysio mowi

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: WARTO POMAGAC

12 lata 3 miesiąc temu
#10600
Postawmy tamę temu chamstwu, kolejne wyzwiska i przekleństwa w tym pseudokawale. Mówię stanowcze NIE stachizmowi- kalikizmowi

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: WARTO POMAGAC

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu
#10601
TA FOTKA PRZEDSTAWIA KRZYSIA KTÓRY PROSI O RĘKĘ KUBUSIA.CZY KUBUŚ SIĘ ZGODZI??DOWIEMY SIĘ TEGO PÓZNIEJ:P


Krzyś z Kubusia puchatka :P

Załączniki:

Ostatnia12 lata 3 miesiąc temu edycja: Barca77 od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: WARTO POMAGAC

12 lata 3 miesiąc temu
#10602
dokladnie z kubisia puchatka

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: WARTO POMAGAC

12 lata 3 miesiąc temu
#10612
Byłem na Nocy Muzeów w Muzeum Dobranocek i był tam również miś Uszatek, mały miś co klapnięte uszko ma.
W sam raz nadaje się jako sympatyczny, pogodny symbol walki z siłami Stachizmu- Kalikizmu, które wyzywają, szydzą, obrażają. Wspomóżcie mnie wszyscy pokrzywdzeni przez tych osobników. Razem nasz głos rozsądku i sprawiedliwości zabrzmi donośniej.
Barca- później pisze się przez ó zamknięte.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: WARTO POMAGAC

12 lata 3 miesiąc temu
#10616
Uważam aby w tym temacie była reakcja administracji albo moda bo przyznam się że spamujecie jak ulał.
The following user(s) said Thank You: mpluta2

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: WARTO POMAGAC

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu
#10624
Cóż, od jakiegoś czasu mam pewien kłopot z krzysztofem-em :) Widać, że nieobce jest mu słowo pisane. Sama istota tego co pisze może być różnie odbierana. Mi osobiście się to nie podoba i jak widać sporej części graczy również. To oczywiście nakręca Krzysztofa Em Trola Lola (bez urazy) jeszcze bardziej.

Faktem jednak jest, że KaeM nikogo nie wyzywa, nie obraża etc. To kalik dał się tutaj troszkę sprowokować i w dośc hardcorowo obraźliwy sposób zażartował z KaeMa :) Byłem ciekawy jak się rozwinie ta dyskusja i w sumie jestem ciekawy jej dalszej części. W końcu czy nie o to chodziło, aby się trochę podrażnić nawzajem? Myślę, że taki był cel zarówno KM jak i Kalika.

Ja bym tam proponował jakiś pojedynek na torze, ale wybór należy do samych zainteresowanych.
Ostatnia12 lata 3 miesiąc temu edycja: AoW od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.247 s.
Zasilane przez Forum Kunena