Walka z krzysztofinizmem

Walka z krzysztofinizmem

11 lata 8 miesiąc temu
#14636
Zakładam ten temat gdyż już mam dosyć tego, co robi "wielce szanowny" krzysztofm. Na początku gdy czytałem te wszystkie jego wypowiedzi obracałem to w żart. Teraz jednak widzę jaki bezmiar głupoty pokazuje swoją osobą. Postanawiam walczyć z nim. Kto chce się dołączyć niech pisze do mnie na pw.
Dlaczego dopiero teraz zakładam temat? Myślałem, że się opamięta, że ma choćby jakieś minimalne granice smaku. Jednak dzisiaj po prostu przesadził. Nie spocznę dopóki krzysztofm nie dostanie bana nie tylko na czat i na forum, ale NA CAŁEGO MAXA.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Walka z krzysztofinizmem

11 lata 8 miesiąc temu
#14637
Wytoczmy najcięższe działa naprzeciw armi pachołków krzysztofizmowych

DO BOJU!!!!

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Walka z krzysztofinizmem

11 lata 8 miesiąc temu
#14638
Nie spoczne póki nie dostanie bana!!!

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Walka z krzysztofinizmem

11 lata 8 miesiąc temu
#14639
Markfire17 napisał: Zakładam ten temat gdyż już mam dosyć tego, co robi "wielce szanowny" krzysztofm. Na początku gdy czytałem te wszystkie jego wypowiedzi obracałem to w żart. Teraz jednak widzę jaki bezmiar głupoty pokazuje swoją osobą. Postanawiam walczyć z nim. Kto chce się dołączyć niech pisze do mnie na pw.
Dlaczego dopiero teraz zakładam temat? Myślałem, że się opamięta, że ma choćby jakieś minimalne granice smaku. Jednak dzisiaj po prostu przesadził. Nie spocznę dopóki krzysztofm nie dostanie bana nie tylko na czat i na forum, ale NA CAŁEGO MAXA.

woda na mlyn dla krzysztofa. To sie teraz dopiero chlop uaktywni.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Walka z krzysztofinizmem

11 lata 8 miesiąc temu
#14640
Szczerze powiedziwaszy czy jest wogule jakiś sens walki z kim kolwiek na maxie? CO prawda są różnice poglądów i tolerancji użytkowników, lecz to tylko sprowadza się do zniżenia wyrobionej już kultury "maxowej" gdzie na dłuższą metę doprowadzi do większej niechęci dla nowych użytkowników.

Pozdrawiam.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Walka z krzysztofinizmem

11 lata 8 miesiąc temu
#14641
Nie karmić trolla ...

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Walka z krzysztofinizmem

11 lata 8 miesiąc temu
#14643
A co nawywijał?, myślałem, że się opamiętał bo nie było ostatnio żadnych jego komentarzy na blogach.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Walka z krzysztofinizmem

11 lata 8 miesiąc temu
#14644
no tak on tam zazywa jakiejs psychotropy widocznie skonczyla mu sie recepta i lekow brak wiec znowu atakuje no ale jak by byla taka potrzeba i mielibysmy glosowac za zabonowaniem konta krzysztofam oczywiscie jestem za

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Walka z krzysztofinizmem

11 lata 8 miesiąc temu
#14650
Rojek napisał: Szczerze powiedziwaszy czy jest wogule jakiś sens walki z kim kolwiek na maxie? CO prawda są różnice poglądów i tolerancji użytkowników, lecz to tylko sprowadza się do zniżenia wyrobionej już kultury "maxowej" gdzie na dłuższą metę doprowadzi do większej niechęci dla nowych użytkowników.

Pozdrawiam.

To też wytłumacz donowi bo mnie ciągle molestuje psychicznie i ciągnie bezsensowny temat.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Walka z krzysztofinizmem

11 lata 8 miesiąc temu
#14692
Ha ha ha. Nie wiem co mam powiedzieć, aż tak mnie brakowało wam przez ostatni czas. Nie miałem czasu na maxa, na baraże, w których nie miałem szans. Siedzę cicho, jest przerwa międzysezonowa, po co walczyć o 1 ligę i szarpać się o 12 czy 13 miejsce, wolę być kimś w 2 lidze.
Odpocznijcie sobie trochę od maxa tak jak i ja.

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.283 s.
Zasilane przez Forum Kunena