Walka z krzysztofinizmem

Re: Odp: Walka z krzysztofinizmem

11 lata 8 miesiąc temu
#14844
Precz z nową teorią ewolucji prezentowaną przez DONMARFAJERIZM... Nie dajmy się czarnym krukom DONMARFAJERIZMU. Niech kraczą niech kraczą ale nie wykraczą.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Walka z krzysztofinizmem

11 lata 8 miesiąc temu
#14845
krzysztofm napisał: Precz z nową teorią ewolucji prezentowaną przez DONMARFAJERIZM... Nie dajmy się czarnym krukom DONMARFAJERIZMU. Niech kraczą niech kraczą ale nie wykraczą.

Ksysiu zmienia front jak skarpetki raz w tygodniu najpierw stachu kalik potem don poten mark ciekawe kto będzie nastepny ?

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Walka z krzysztofinizmem

11 lata 8 miesiąc temu
#14846
Zaczynam się bać :dry:

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Walka z krzysztofinizmem

11 lata 8 miesiąc temu
#14854
Szymon, nie mów tak, bo krzysiu będzie zaczynał się cieszyć ze swojego zwycięstwa :P

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Walka z krzysztofinizmem

11 lata 8 miesiąc temu
#14855
Szymon, mpluta: Wy nie musicie się bać, bo jeszcze na mnie nie warczycie. Stachu- przecież wiesz, że chcę się z Tobą pogodzić, z Kalikiem pogodziłem się dawno temu, za to wyrosło nowe niebezpieczeństwo: damian markfajer. Jest ono najgroźniejsze, uważajcie. Zwłaszcza ten pierwszy to cham i zwykły zbój, wyrażający się wstrętnie, przeklinający. Uważajcie na nich, nie dajcie się wciągnąć w ten spisek, zmowę przeciw mnie. Już lepiej idźcie do Stacha, Stachu lepszy.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Walka z krzysztofinizmem

11 lata 8 miesiąc temu
#14856
krzysztofm napisał: Szymon, mpluta: Wy nie musicie się bać, bo jeszcze na mnie nie warczycie. Stachu- przecież wiesz, że chcę się z Tobą pogodzić, z Kalikiem pogodziłem się dawno temu, za to wyrosło nowe niebezpieczeństwo: damian markfajer. Jest ono najgroźniejsze, uważajcie. Zwłaszcza ten pierwszy to cham i zwykły zbój, wyrażający się wstrętnie, przeklinający. Uważajcie na nich, nie dajcie się wciągnąć w ten spisek, zmowę przeciw mnie. Już lepiej idźcie do Stacha, Stachu lepszy.

wiesz tak czytam te twoje posty i dochodzę do wniosku że powinieneś zmienić dealera albo brać połowę tego co bierzesz bo wykorkujesz w końcu.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Walka z krzysztofinizmem

11 lata 8 miesiąc temu
#14857
I Holek trafił w sedno :laugh:

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Walka z krzysztofinizmem

11 lata 8 miesiąc temu
#14858
krzysztofm napisał: Szymon, mpluta: Wy nie musicie się bać, bo jeszcze na mnie nie warczycie. Stachu- przecież wiesz, że chcę się z Tobą pogodzić, z Kalikiem pogodziłem się dawno temu, za to wyrosło nowe niebezpieczeństwo: damian markfajer. Jest ono najgroźniejsze, uważajcie. Zwłaszcza ten pierwszy to cham i zwykły zbój, wyrażający się wstrętnie, przeklinający. Uważajcie na nich, nie dajcie się wciągnąć w ten spisek, zmowę przeciw mnie. Już lepiej idźcie do Stacha, Stachu lepszy.

Dziekuje ale nie jestem zainteresowany i nie mam się zamiaru godzić bo ja nie atakowałem

jest dobrze tak jak jest teraz powoli wszystko się uspokoi i skupisz się na tym co ważne czyli na torze

a damian i markfire nie są chamami i zbójami nie pozwalam ich obrażać i nie ma żadnego spisku :)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Walka z krzysztofinizmem

11 lata 8 miesiąc temu
#14859
Jestem stanowczo przeciwko narkomanii, nie biorę narkotyków i raczej mi to nie grozi no chyba, że ktoś mi dosypie lub wstrzyknie. Mam nadzieję, że ten temat sam wygaśnie. Moje podniecenie bierze się z tego, że robię po kilka transakcji giełdowych dziennie i muszę się gdzieś przełączyć żeby odreagować. Korzystam z promocji w db makler do 31 stycznia transakcje bez prowizji do 100 tyś. złotych potem prowizja 0,19%.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Walka z krzysztofinizmem

11 lata 8 miesiąc temu
#14860
Ja się boje co by się stało jakby krzysztof był adminem :dry:

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.301 s.
Zasilane przez Forum Kunena