Kończę karierę

Re: Odp: GODDBYE

12 lata 11 miesiąc temu
#5664
Darowin odchodzi na "topie" ja to doceniam...
Jak już masz zakończyć karierę,to zrób to najlepiej po tym sezonie...
i nie wracaj jak Schumacher po to może różnie się skończyć...
Jeszcze raz dzięki za walke.!
The following user(s) said Thank You: krzysztofm

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Kończę karierę

12 lata 1 miesiąc temu
#12890
Witam chcialbym sie z wami pozegnac dziekuje wszystkim za wspolna rywalizacje bylo naprawde fajnie jak weszlem 1 raz na te strone niesadzilem ze mnie az tak wciagnie spedzilem tu 2 lata bawiac sie swietnie ale juz najwyzszy czas na mnie a wiec dowidzenia panowie moze jeszcze kiedys wroce sie poscigac zycze wam wszystkim jak najwiecej sukcesow pa pa pa

MfG

kalik144
The following user(s) said Thank You: krzysztofm

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Kończę karierę

12 lata 1 miesiąc temu
#12891
Wracaj do nasz jak najszybciej dziękuje ci za wspólnie spędzony czas na maxie. Man nadzieje że miło jeszcze na skype sobie pogadamy. ;)
The following user(s) said Thank You: krzysztofm

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Kończę karierę

12 lata 4 tygodni temu
#12895
kalik144 napisał: Witam chcialbym sie z wami pozegnac dziekuje wszystkim za wspolna rywalizacje bylo naprawde fajnie jak weszlem 1 raz na te strone niesadzilem ze mnie az tak wciagnie spedzilem tu 2 lata bawiac sie swietnie ale juz najwyzszy czas na mnie a wiec dowidzenia panowie moze jeszcze kiedys wroce sie poscigac zycze wam wszystkim jak najwiecej sukcesow pa pa pa

MfG

kalik144

To ja Kalik dziekuje za walke, miec takiego kierowce w teamie jak ty to cos pieknego.. Jeszcze raz dziekuje za ten czas spedzony na maxie:)
Ale mam nadzieje ze jeszcze wrocisz, i ze ja wroce to pokazemy kolegom Kto na maxie rzadzi..
Ale mysle ze pokazemy to jak ty Bedziesz mial kompa, a jak ja wroce na swojego to wtedy bedzie ogien..
Civix i Kalik wroca
The following user(s) said Thank You: krzysztofm

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Kończę karierę

12 lata 4 tygodni temu
#12896
No trzymaj się kalik dzieki za rywalizację.Civix nie będziesz mial do czego wracać pózniej bo coraz mniej osób jezdzi wczoraj nawet o 20;00 nikt z 1 ligi nie pojechał na live nie pamietam takiej sytuacji żeby nikt z 1 ligi na live nie jechał także Max upada powoli dużo osób odeszło lub ma zamiar odejść także to daje duzo do myslenia :huh:
The following user(s) said Thank You: krzysztofm

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Kończę karierę

12 lata 4 tygodni temu - 12 lata 4 tygodni temu
#12897
Barca77 napisał: [...] także Max upada powoli dużo osób odeszło lub ma zamiar odejść także to daje duzo do myslenia :huh:

:laugh:
Ostatnia12 lata 4 tygodni temu edycja: AoW od.
The following user(s) said Thank You: krzysztofm

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Kończę karierę

12 lata 3 tygodni temu
#13050
Ja także kończę karierę.MaxF1 mi się znudził,dla mnie ta gra bardzo szybko się nudzi.

Do(nie)widzenia

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Kończę karierę

12 lata 3 tygodni temu
#13051
patyczakPL napisał: Ja także kończę karierę.MaxF1 mi się znudził,dla mnie ta gra bardzo szybko się nudzi.

Do(nie)widzenia


mnie też się powoli zaczyna nudzić :(

jeszcze z 10 sezonów i odchodzę

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Kończę karierę

12 lata 2 tygodni temu
#13059
no ja jak mowilem wycofoje sie z rywalizaci oddalem miejsce anansiemu wiec zajmne jego miejsce w lidze 2 co prawda musze przejechac 4 wyscigi zeby sie utrzymac w 2 lidze ale kalik wroce na pelnym gezie jeszcze wam pokaze he he podrawiam

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Kończę karierę

12 lata 2 tygodni temu
#13072
patyczakPL napisał: Ja także kończę karierę.MaxF1 mi się znudził,dla mnie ta gra bardzo szybko się nudzi.

Do(nie)widzenia

Uważam że to poprostu pewne momęty są nudne i to nie raz całkiem często jednak gra jest bardzo fajna(oprócz tego że mało ludzi jeździ :S )

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.390 s.
Zasilane przez Forum Kunena