Football Team2

Football Team2

12 lata 7 miesiąc temu
#7877
Witam!Ja oraz Kababeron gramy w football team 2.
Opowiem o tej stronie .Gra polega na zakładaniu klubu lub dołączania do niego.Ulepszanie sie w treningu oraz rozmawianie na chacie i zarabianie kasy na rózne rzeczy potrzebne gwiazdzie futbolu.Ja jestem w klubie Menchester United F.C i strzelam bramki .Zachecam wszystkich graczy max f1 do zagrania w tę grę. Jesli mi sie powiedzie w klubie to moze zrobie klub dla graczy maxf1.Prosze o komentowanie.

oto link do strony s6.footballteam.pl/index.php

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Football Team2

12 lata 7 miesiąc temu
#7878
Eryk101 napisał: Witam!Ja oraz Kababeron gramy w football team 2.
Opowiem o tej stronie .Gra polega na zakładaniu klubu lub dołączania do niego.Ulepszanie sie w treningu oraz rozmawianie na chacie i zarabianie kasy na rózne rzeczy potrzebne gwiazdzie futbolu.Ja jestem w klubie Menchester United F.C i strzelam bramki .Zachecam wszystkich graczy max f1 do zagrania w tę grę. Jesli mi sie powiedzie w klubie to moze zrobie klub dla graczy maxf1.Prosze o komentowanie.

oto link do strony s6.footballteam.pl/index.php

Powodzenia w grze. Licze ze w zamian za zostawienie tutaj linka do tej strony bedzie tam promowac naszgo maxa :)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Football Team2

12 lata 7 miesiąc temu
#7879
Eryk a ta gra to zwykły manager czy tokie coś jak max że też grać można? :)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Football Team2

12 lata 7 miesiąc temu
#7880
meneger

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Football Team2

12 lata 7 miesiąc temu
#7881
AoW moze i ty tez zajerejstrujesz sie na tej stronie

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Football Team2

12 lata 7 miesiąc temu
#7887
Fajna ta gierka ale dlaczego spamisz?

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Football Team2

12 lata 7 miesiąc temu
#7888
gram w to przez cztery lata w ft normalne a ft2 nie wiem ale 20 dni od zalozenia jej ft2=serwerr 6 tylko sie mówi ze to ft2

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Football Team2

12 lata 7 miesiąc temu
#7889
Witam!!!! Ja faktycznie gram w foot....ale nie mam zamiaru na łamach Maxa jej promować!!! Nie mam nic wspólnego z wypowiedzią Eryka i się od niej odcinam...!!! Przepraszam wszystkich których ten temat zdenerwował!!!!
:whistle: :whistle: :whistle:
ps.Eryku!!! Proszę nie używać mojej ksywy do takich celów!!!!!!:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Football Team2

12 lata 7 miesiąc temu
#7892
Hmm, byłem tam JA i A, jakieś 2 lata temu :) Masz szczęscie że nie wrzuciłeś reflinka. a co do FT od dawna jest to gra nie typu piłkarskiego tylko jak SIMS`y. Co ma wspólnego z piłką nożną prowadzenie fabryki i produkowanie w niej ubrań dla piłkarza?

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Football Team2

12 lata 7 miesiąc temu
#7893
wish666 napisał: Hmm, byłem tam JA i A, jakieś 2 lata temu :) Masz szczęscie że nie wrzuciłeś reflinka. a co do FT od dawna jest to gra nie typu piłkarskiego tylko jak SIMS`y. Co ma wspólnego z piłką nożną prowadzenie fabryki i produkowanie w niej ubrań dla piłkarza?

A co wish ty znowu moderator? :laugh:
Wreszcie nareszcie :lol:

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.261 s.
Zasilane przez Forum Kunena