Kubica

Kubica

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu
#8487
Co sadzicie o ostatnich doniesieniach na temat zdrowia Roberta i tych zdjeciach z "testowania" fabi wrc? Moim zdaniem jest to troche mydlenie oczu fanom. Z Kubicą pewnie jeszcze nie jest najlepiej a po ostatnich doniesieniach o jego zdrowiu przez Alguersuariego (nie wiem skad on wzial te info :p) chcieli pokazac ze wszystko jest ok. Ze zdjec wcale nie wynika ze testuje jakies auto i definitywnie stara sie chować prawa reke, wiec...? Mysle ze z jego reka jest dobrze ale jeszcze nie na tyle by wrocic do F1.

www.formula1.pl/F1_news-13155-Kubica_testowal_Fabie_WRC.html
Ostatnia12 lata 6 miesiąc temu edycja: jawor111 od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Kubica

12 lata 6 miesiąc temu
#8488
dlaczego on zaslania reke Hmm mam nadzieje ze wroci ale przytyl co nie

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Kubica

12 lata 6 miesiąc temu
#8489
czytalem opinie na kilku forach i co niektórzy twierdza ze to sa stare zdjecia :ohmy: co jest troche dziwne. Wydaje mi sie ze jakies pewniejsze info pojawi sie w najblizszym czasie a moze nawet na inauguracji sezonu. Może Robert sie tam pojawi ;)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Kubica

12 lata 6 miesiąc temu
#8490
ja widziałem zdjęcie Roberta pół roku temu miał dłoń w szynach i dużo blizn , jak niema wszystkich nerwów w ręce uszkodzonych to morze wruci do 1 ,czytałem że na dziśejszy dzień kubka z herbatą nie morze utrzymać w dłoni:(

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Kubica

12 lata 6 miesiąc temu
#8493
jawor111 napisał: Co sadzicie o ostatnich doniesieniach na temat zdrowia Roberta i tych zdjeciach z "testowania" fabi wrc? Moim zdaniem jest to troche mydlenie oczu fanom. Z Kubicą pewnie jeszcze nie jest najlepiej a po ostatnich doniesieniach o jego zdrowiu przez Alguersuariego (nie wiem skad on wzial te info :p) chcieli pokazac ze wszystko jest ok. Ze zdjec wcale nie wynika ze testuje jakies auto i definitywnie stara sie chować prawa reke, wiec...? Mysle ze z jego reka jest dobrze ale jeszcze nie na tyle by wrocic do F1.

www.formula1.pl/F1_news-13155-Kubica_testowal_Fabie_WRC.html
dobrze powiedziane a Alguersuariemu pewnie żal że nie jeździ w F1

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Kubica

12 lata 6 miesiąc temu
#8494
Ja mam wrażenie że chyba Giermaziaka się wcześniej doczekamy niż powrót Kubicy :(

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Kubica

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu
#8501
Darowin obawiam sie że mozesz miec racje..
Ostatnia12 lata 6 miesiąc temu edycja: jawor111 od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Kubica

12 lata 6 miesiąc temu
#8505
oby tak nie było

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Kubica

12 lata 6 miesiąc temu
#8506
a ja sadze ze bedzie i Kubica i Germaziak ;)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Kubica

12 lata 6 miesiąc temu
#8508
najlepiej jak by był i Kubica i Gieramaziak w jednym teamie :D

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.262 s.
Zasilane przez Forum Kunena