Najlepszy kierowca tygodnia.

Najlepszy kierowca tygodnia.

11 lata 6 miesiąc temu
#15460
W tym temacie chodzi o to by wskazać najlepszego kierowcę całego tygodnia (trening, kwale i wyścig)bez względu na ligę i z podziałem na ligi. Proszę też o jakieś uzasadnienie (można napisać siebie :) ). Podaję wzór :D
1.Stachu (szybki na treningu i w kwalach ma szansę na PP),bądź Don (mimo słabego bolidu szybki)
z 1 lig no to wiadomo panowie powyżej
z 2 lig M Pablo najlepszy w 2 ligach czasowo i bardzo dobrze jeździ wyścigi więc jestem spokojny o niego) fakt ,że ma też świetny bolid
z 3 lig ProEloKubas ponieważ ma słaby bolid zrobił mniej kółek ode mnie a ma czas niedużo słabszy.
Mam nadzieję ,że będziecie się tu wypowiadać.
The following user(s) said Thank You: MarcinWejda

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Najlepszy kierowca tygodnia.

11 lata 6 miesiąc temu
#15463
z lig 3 tak zostanie do konca. 2 liga zalezy od toru ale chyba M_Pablo 1 liga oczywiście drobny rojek .DamianDon i Stachu

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Na na torze dla robjlepszy kierowca tygodnia.

11 lata 6 miesiąc temu
#15464
Dawidrs.Najokropniejszy kierowca tygodnia,Który zawalił wyścig dla Roberta i zaprzepaścił dostanie się do 2 ligi.Najlepszy - ProEloKubas.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Najlepszy kierowca tygodnia.

11 lata 6 miesiąc temu
#15465
jabym tu nie przywiazywal uwagi na dona lub stacha bo to wiadome jest ze sa bardzo mocni dlamnie kierowca tygodnia jest Anansi

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Najlepszy kierowca tygodnia.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu
#15468
1 liga - Anasi
2 liga - M_Pablo
3 liga - Kubas - mój idol :)
0 liga - AoW :D

Kierowca tygodnia- Kubas
Ostatnia11 lata 6 miesiąc temu edycja: Mateokl od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Najlepszy kierowca tygodnia.

11 lata 6 miesiąc temu
#15469
Prośba : starajcie się pisać o wszystkich ligach :D
The following user(s) said Thank You: dawidrs

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Najlepszy kierowca tygodnia.

11 lata 6 miesiąc temu
#15506
No to czas podsumowania w zasadzie niewiele się zmieni.
1 liga - Don (słabszy bolid ,ale nieduża strata w kwalach pozwoliła walczyć i zdecydowanie wygrać)
2 liga - tu wybór trudniejszy lepszy w kwalach i na treningu był M Pablo ale wyścig spalił za to Holek pojechał lepiej wyścig i to jego wybieram jako najlepszy kierowca tygodnia w 2 lidze
3 liga - możecie gadać ,że się przechwalam ale taki jest fakt w tym tygodniu zarówno w kwalach jak i w wyścigu byłem lepszy zarówno od Kubasa jak i Grievousa który ładnie jeździł.
Kierowca tygodnia ogółem Don
The following user(s) said Thank You: DonDamiano

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Najlepszy kierowca tygodnia.

11 lata 6 miesiąc temu
#15519
GayMaster napisał: No to czas podsumowania w zasadzie niewiele się zmieni.
1 liga - Don (słabszy bolid ,ale nieduża strata w kwalach pozwoliła walczyć i zdecydowanie wygrać)
2 liga - tu wybór trudniejszy lepszy w kwalach i na treningu był M Pablo ale wyścig spalił za to Holek pojechał lepiej wyścig i to jego wybieram jako najlepszy kierowca tygodnia w 2 lidze
3 liga - możecie gadać ,że się przechwalam ale taki jest fakt w tym tygodniu zarówno w kwalach jak i w wyścigu byłem lepszy zarówno od Kubasa jak i Grievousa który ładnie jeździł.
Kierowca tygodnia ogółem Don

Mnie jakoś nie dziwi zwycięstwo damiana ponieważ bolid miał na wyścig naprawdę dobry ale mimo wszystko to jego zasługa że tak dobrze go ustawił i świetnie strategie rozegrał. Nie należy pamiętać o tym że jest świetnym kierowcą. Bez dwóch zdań kierowcą tygodnia to Donek

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Najlepszy kierowca tygodnia.

11 lata 5 miesiąc temu
#16107
Z lig 1 rojek z 3 xavi:-)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Najlepszy kierowca tygodnia.

11 lata 5 miesiąc temu
#16109
1 liga M>Pablo w końcu wygrał wyścig :)

oooo sorry był drugi przegrał z Rojkiem o mniej jak sekundę :(
The following user(s) said Thank You: Rojek

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.251 s.
Zasilane przez Forum Kunena