Co myślicie o....

Co myślicie o....

11 lata 4 miesiąc temu
#16571
Pojawiły się kłótnie,dyskusje na temat kar.Temat wydaje się interesujący.Moja propozycja jest taka aby wprowadzić coś takiego,jak wybranie kary za pośrednictwem zawodnika , który coś przeskrobał.Najczęściej nim jestem JA :angry: . Więc dano by do wyboru 2 tory : Tor dla Civixa i Tor Rzeźnik A i może stara petarda jak zdecydujemy.Więc kara by była ,,przejedź 200 kółek na torze dla Civixa'' . Oczywiście kółka by rosły np : 2 ban : 200 kółek , 3 ban : 300 kółek itd : 10 ban : 10 000 kółek.Oczywiście można by wybierać też bana na przykład 2 ban = 2 tygodnie 3 ban= 3 tygodnie itd itp. Zapraszam do dyskusji i dziękuję za propozycję Anansiego do założenia tematu i troszkę mplucie2 którego serdecznie pozdrawiam.Zapraszam do dyskusji i mam nadzieję że ten temat coś da .

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Co myślicie o....

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu
#16572
Tylko kary muszą być adekwatne do winy. Bo ban za np. spamowanie na czacie, a ban za multikonto to jest różnica.


EDIT Jeżeli chodzi o tor, to ja mam jeszcze lepszy- za karę jeździć na torze Dla Roberta, ale na tym bez hamulców :laugh:
Ostatnia11 lata 4 miesiąc temu edycja: mpluta2 od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Co myślicie o....

11 lata 4 miesiąc temu
#16573
mpluta2 napisał: Tylko kary muszą być adekwatne do winy. Bo ban za np. spamowanie na czacie, a ban za multikonto to jest różnica.



No właśnie i to właśnie jest do ustalenia

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Co myślicie o....

11 lata 4 miesiąc temu
#16577
Jestem na Nie.
The following user(s) said Thank You: M_Pablo

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Co myślicie o....

11 lata 4 miesiąc temu
#16578
pomysl do bani ponieważ bedzie on zmuszał userów do robienia multikont bo co to jest za kara za multikonto np.pszejechac 1000 lapów :) :) :) :) :) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Co myślicie o....

11 lata 4 miesiąc temu
#16579
Paker napisał: pomysl do bani ponieważ bedzie on zmuszał userów do robienia multikont bo co to jest za kara za multikonto np.pszejechac 1000 lapów :) :) :) :) :) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B)

Paker myślę, że tu nie została jedna kwestia poruszona. Mianowicie zrobienie tych wszystkich kółek w wyznaczonym czasie, wtedy np. zrobienie 1000 kółek wczasie 24 godzin, to już wcale taka prosta sprawa nie jest ;)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Co myślicie o....

11 lata 4 miesiąc temu
#16580
dziadowy pomysl
The following user(s) said Thank You: M_Pablo

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Co myślicie o....

11 lata 4 miesiąc temu
#16583
Xavi napisał: dziadowy pomysl

Dziękuję Xavi :blush:

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Co myślicie o....

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu
#16584
ale to i tak jest bez sensu bo jak ktoś lubi jeździc to co to dla niego pszejechac te 1000 lapów w ciagu 24 godzin wtedy maniaczy i tyle i pszejedzie to np.jak anasi :) :) :) :) B) B) B) B) B) B) B)
Ostatnia11 lata 4 miesiąc temu edycja: Paker od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Co myślicie o....

11 lata 4 miesiąc temu
#16585
Paker napisał: ale to i tak jest bez sensu bo jak ktoś lubi jeździc to co to dla niego pszejechac te 1000 lapów w ciagu 24 godzin wtedy maniaczy i tyle i pszejedzie to np.jak anasi :) :) :) :) B) B) B) B) B) B) B)

Tylko, że tyle kółek to lubi jeździć jedynie anansi :laugh:

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.252 s.
Zasilane przez Forum Kunena