Te same czasy w KW

Te same czasy w KW

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu
#17928
Chciałym przypomnieć, że w trakcie przerwy międzysezonowej został naprawiony skrypt, który sprawdza kto pierwszy wykręcił kółko przy takich samych czasach kilku graczy.

Reasumując, kto pierwszy wykręcił taki sam czas będzie w wyścigu ustawiony na wyższej pozycji.

Skrypt wyświetla poprawnie kolejność na stronie głównej w tabeli: NAJLEPSZE LAPY - Globalne. W zakładce wyniki -> kwalifikacje mogą byćwyniki zakłamane.

UPDATE: Jako, że wyniki na stronie głównej to połączenie treningów i kwalifikacji (więc również kolejność może nie odzwierciedlać faktycznej sytuacji) stworzyłem w profilu pole "Miejsce w kwalifikacji" pod polem ostatnich 15 kółek. Ta informacja jest kluczowa i ona decyduje o tym, ile straty będzie miał gracz w wyścigu.
Ostatnia10 lata 10 miesiąc temu edycja: AoW od.
The following user(s) said Thank You: STACHU32, Paker

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Te same czasy w KW

10 lata 10 miesiąc temu
#17929
No nie wiem czy tak do końca został naprawiony.
W lidze 2.1 gracz dobeck miał czas 27.333 i był na 8 miejscu, ja na 9 z gorszym czasem i wyrównałem na taki sam czas 27.333 no i byłem nadal na 9 miejscu, gdy po chwili wskoczyłem na 8 (on spadł na 9), potem znowu na odwrót i tak co chwilę.
Tak samo w oknie gry jak i w tabeli NAJLEPSZE LAPY.

Z tego co piszesz to chyba nie powinno tak być, prawda?:whistle:

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Te same czasy w KW

10 lata 10 miesiąc temu
#17930
Cliff napisał: No nie wiem czy tak do końca został naprawiony.
W lidze 2.1 gracz dobeck miał czas 27.333 i był na 8 miejscu, ja na 9 z gorszym czasem i wyrównałem na taki sam czas 27.333 no i byłem nadal na 9 miejscu, gdy po chwili wskoczyłem na 8 (on spadł na 9), potem znowu na odwrót i tak co chwilę.
Tak samo w oknie gry jak i w tabeli NAJLEPSZE LAPY.

Z tego co piszesz to chyba nie powinno tak być, prawda?:whistle:


czytać czytać czytać

szef napisał wyraźnie:

UPDATE: Jako, że wyniki na stronie głównej to połączenie treningów i kwalifikacji (więc również kolejność może nie odzwierciedlać faktycznej sytuacji) stworzyłem w profilu pole "Miejsce w kwalifikacji" pod polem ostatnich 15 kółek. Ta informacja jest kluczowa i ona decyduje o tym, ile straty będzie miał gracz w wyścigu.

zobacz więc na swój profil i wyniki poniżej 15 ostatnich kólek jest tam miejsce w kwalach

a te zmiany pozycji sa nieistotne :)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Te same czasy w KW

10 lata 10 miesiąc temu
#17931
Teraz i tak już nic nie zobaczę, bo poprawiłem czas.
Ale w oknie w grze wyniki z treningów i kw nie są pomieszane i tam skrypt też powinien być poprawiony

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.240 s.
Zasilane przez Forum Kunena