MINI SEZON (w przerwie miedzysezonowej)

MINI SEZON (w przerwie miedzysezonowej)

4 lata 4 miesiąc temu - 4 lata 4 miesiąc temu
#22342
Widze , ze nikt jednak nie wrzucil pomyslu z czata na forum.... a Aow czeka na propozycje :)

Jooker zaproponowal, zeby podczas przerwy miedzysezonowej zorganizowac jakis turniej na powiedzmy 3 torach ( sezonowych), gdzie jezdzimy tylko same wyscigi, ponadto zaproponowal nieograniczona ilosc kasy, wiec de facto budujemy co nam sie tylko podoba i na tym smigamy wyscig.

A teraz moja propozycja:

MINI SEZON
Ilosc torow do uzgodnienia, ale skoro ma to byc mini sezon to w przedziale 3 - 5 trzeba sie zmiescic, ale to akurat malo istotne ile bedzie torow ;)

ja proponuje dokladnie takie same bolidy dla kazdego, zeby bylo ciekawiej nie widzimy na jakich ustawieniach jezdzimy (do odgadniecia po kazdym race czy tez w trakcie treningu :P ) ,
czyli mamy tylko trening ( i tutaj sobie mozemy srubowac czas jesli ktos ma ochote na takim bolidzie), a potem wyscig, ale... czy aby 15 kolek ? moze wiecej :)

trening: poniedzialek - piatek

wyscig: piatek - niedziela (cos jak teraz mamy kwale tylko moze do konca niedzieli a nie do 19.30)

Napiszcie co myslicie o takim pomysle, podsuncie tez swoje propozycje.
Ostatnia4 lata 4 miesiąc temu edycja: Anansi od.
The following user(s) said Thank You: AoW, Jooker, POL_YAKOV

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: MINI SEZON (w przerwie miedzysezonowej)

4 lata 4 miesiąc temu - 4 lata 4 miesiąc temu
#22343
Proponuje TAK SAMO USTAWIONE BOLIDY! Nikt by nie mowil juz jak to niektorzy robia ze ktos ma lepszy bolid to wygrywa. B) A wyscigow proponuje dokladnie 3, bo 4 czy 5 to juz miesiac wychodzi jednak za te ramy czasowe czerwca. A okrazen w wyscigu 30 moze byc! (jak sie da to zrobic)

PS: UKRYTE WYNIKI WYŚCIGU AŻ DO KOŃCA! I TYLKO RAZ MOZNA JECHAC WYSCIG OCZYWISCIE!!
Ostatnia4 lata 4 miesiąc temu edycja: magorzata od.
The following user(s) said Thank You: Anansi

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: MINI SEZON (w przerwie miedzysezonowej)

4 lata 4 miesiąc temu
#22344
skrocic czas treningu do 3 dni i mysle ze bedzie fajnie, ustawione bolidy tak samo + brak informacji o dokladnych ustawieniach wydaje sie byc calkiem spoko opcja, bez mozliwosci ingerencji w nie
The following user(s) said Thank You: Anansi

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: MINI SEZON (w przerwie miedzysezonowej)

4 lata 4 miesiąc temu
#22345
Nie wiem, czy bym wziął w tym udział (bo będę miał trochę roboty z blogiem), ale pomysł super. Mam jednak propozycje co do dystansu, albo 5- okrążeniowy sprint (jak mini, to mini :lol: ), albo ze 20 (żeby były 2 pit-stopy... albo 18 kółek).
The following user(s) said Thank You: Anansi

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: MINI SEZON (w przerwie miedzysezonowej)

4 lata 4 miesiąc temu
#22346
Popieram m2 8 okrazen max wyscigi to by bylo fajne bym mogla pokazac umiejetnosci B)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: MINI SEZON (w przerwie miedzysezonowej)

4 lata 4 miesiąc temu
#22347
Ja ze swojej strony dodam tylko tyle że nie wziąłbym udziału w turnieju , ale pomysł Anansiego jak najbardziej trafiony w 10

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.482 s.
Zasilane przez Forum Kunena