problemy z wyscigiem

problemy z wyscigiem

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu
#7678
na poczatku wyscigu tzn na 1,2,3,4 okrazeniu mialem problemy z bolidem,zacinal sie i wolniej jechal niz zazwyczaj,dziwne to troche..
Jesli ktos mi wyskoczy ze to problem z komputerem to odrazu mowie ze to nie chodzi o kompa B)
Ostatnia12 lata 8 miesiąc temu edycja: veteran91 od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: problemy z wyscigiem

12 lata 4 miesiąc temu
#9911
ja też mam problem, jestem nowym graczem , miał to być mój 1-wszy wyścig , który miał się zacząć 0 20:30. Wszedłem do gry, dałem graj/wyścig (bo przeczytałem , że najlepiej zrobić to kilka minut przed wyścigiem) była godz 20:26 i zacząłem jeżdzić bolidem , ale pomyślałem , że przed 20:30 wyścig się nie mógł zacząć, więc dałem wstecz i ... po wyścigu, nie mogę już jechać. Da się coś z tym zrobić czy wyścig już przepadł ? Proszę o pomoc.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: problemy z wyscigiem

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu
#9912
szymon96 napisał: ja też mam problem, jestem nowym graczem , miał to być mój 1-wszy wyścig , który miał się zacząć 0 20:30. Wszedłem do gry, dałem graj/wyścig (bo przeczytałem , że najlepiej zrobić to kilka minut przed wyścigiem) była godz 20:26 i zacząłem jeżdzić bolidem , ale pomyślałem , że przed 20:30 wyścig się nie mógł zacząć, więc dałem wstecz i ... po wyścigu, nie mogę już jechać. Da się coś z tym zrobić czy wyścig już przepadł ? Proszę o pomoc.

niestety wyścig przepadł

faktem jest że dzisiaj jest problem z terminem wyścigu ale
jak zaczałeś musissz skończyć

pisz pw do aowa opisz problem ale mysle że znasz zasady kwale się kończa o 19:30

potem jest tylko wyscig
Ostatnia12 lata 4 miesiąc temu edycja: STACHU32 od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: problemy z wyscigiem

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu
#9913
gdybym chciaż to zdążył przeczytać ten tekst co się pojawił przed wyścigiem, a to tylko szybko mignęło ...
Ostatnia12 lata 4 miesiąc temu edycja: szymon96 od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: problemy z wyscigiem

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu
#9914
AoW zobacz na to

www.maxf1.com/wyscig/liga-1

chya kołka z tamtego sezonu sie u kilku pojawiły

widze teraqz że i w innych ligach jest cos takiego
Ostatnia12 lata 4 miesiąc temu edycja: STACHU32 od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: problemy z wyscigiem

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu
#9915
no niestety u mnie bylo tak samo scinalo mi cay wyscig i wszystkie kolkoa mialem kazdy sektor na zielono wiec niewim pewnie nieda sie nic z tym zrobic.
ja mysle panowie ze powinno to zostac powtozone ale niewiem jak szef na to zareaguje
Ostatnia12 lata 4 miesiąc temu edycja: kalik144 od.
The following user(s) said Thank You: CIVIX_PL

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: problemy z wyscigiem

12 lata 4 miesiąc temu
#9917
no i ja tez mam problem wlasnie przejechalem caly wyscig i w wynikach ma pokazane ze przejechalem 1 lap co jest? a ciagle mi pokazywalo fioletowe S1 S2 S3 rekordy

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: problemy z wyscigiem

12 lata 4 miesiąc temu
#9918
niewiem czy pamietacie ale hyba w setonie 8 tez byl problem z wyscigiem tzn z hamilcami i wielu graczy wnioslo protes a wiec kalik proponuje ankiete i glosowanie
The following user(s) said Thank You: Alexandrus

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: problemy z wyscigiem

12 lata 4 miesiąc temu
#9927
No nie powiem ze ja tez mialem problem z pierwszymi 3-4 okrozeniami. Jechal wolniej i do tego problemy ze skrecaniem co spowodowalo wjazd w bandy. przez co stracilem sporo sekund i przy 4 okorzeniu 2 zjazd do pitstopu.Nie chodzi mi ze musi byc powtórka wyscigu czy cos ale zeby juz udalo się to poprawic do następnej niedzieli. :)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: problemy z wyscigiem

12 lata 4 miesiąc temu
#9929
uszatek114 napisał: No nie powiem ze ja tez mialem problem z pierwszymi 3-4 okrozeniami. Jechal wolniej i do tego problemy ze skrecaniem co spowodowalo wjazd w bandy. przez co stracilem sporo sekund i przy 4 okorzeniu 2 zjazd do pitstopu.Nie chodzi mi ze musi byc powtórka wyscigu czy cos ale zeby juz udalo się to poprawic do następnej niedzieli. :)

Nic tutaj nowego nie wymyslimy. Jesli tor cial to byla wina zbyt duzego obciazenia procesora (czy na pierwszych 4 kolkach procek moze byc bardziej obciazony - mi sie wydaje, ze nie, ale takich analiz nie robilismy).

Jesli bolid samoistnie skrecal, to z doswiadczenia graczy z maxf1 swiadczy to o przegladarce FF, wiec lepiej jezdzic na innej.

Naprawic tutaj nic nie mozemy - zalecamy tylko standardowo wylaczenie wszystkich programow przed wyscigiem (poczty / gg / jakichs updaterow / mp3 etc).

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.428 s.
Zasilane przez Forum Kunena