Styl jazdy

Styl jazdy

11 lata 4 miesiąc temu
#16674
Jestem nowy na maxf1 i chciałbym zadać pytanie doświadczonym graczom:
Jak lepiej jeździć hamować ostro przed zakrętami, driftować czy,
Jechać normalnie i zwalniać trochę wcześniej ??

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Styl jazdy

11 lata 4 miesiąc temu
#16675
Ja powiem tak : Jestem mało doświadczony ale dosyć szybki.Zwalniam gdy jestem minimalnie przed zakrętem , ale nie dużo bo stracę około 2 - 3 dziesiąte.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Styl jazdy

11 lata 4 miesiąc temu
#16679
Więc tak ja już jakieś doświadczenie mam i tak to zależy od toru na torach szybkich należy ostro ciąć zakręty by zyskać jak najwięcej zaś na torach bardziej technicznych liczy się odpowiednia linia jazdy i płynne pokonywanie kolejnych zakrętów jeśli coś będziesz chciał Szczurek to napisz mi PW to ja chętnie odpowiem na inne pytania

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Styl jazdy

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu
#16680
Jeszcze coś napisze odnośnie wyścigu.


Zwalnianie trochę wcześniej najlepiej wykorzystać to w wyścigu. Jak każdy wie (być może sam to zauważyłeś) nie trudno uderzyć w bandę.Ponieważ jesteś nowy to proponuję tak ok 2-3 sekundy tak na dobry początek jeździć kółka wolniejsze od twojego best lapa. Później natrualnie możesz te różnicę zmniejszyć ale i tak nie radzę próbować jeździć kółek wyścigowych jak kwalifikacyjnych bo będzie ci bardzo trudno (po pierwsze to presja a po drugie wyścigu powtórzyć nie możesz) Szybciej skończysz race nieco wolniejszym tempie i bez band niż szybsze a z bandami.
Ostatnia11 lata 4 miesiąc temu edycja: adross od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Styl jazdy

11 lata 4 miesiąc temu
#16682
Zależy od stylu jaki wybierzesz na początku najlepiej jechać normalnie i hamować przed zakrętem kiedy nabierzesz doświadczenia to zacząć jeździć agresywniej drift także się przydaje w kwalifikacjach

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Styl jazdy

11 lata 4 miesiąc temu
#16683
Najlepiej jest jechac jak najszybciej do przodu, to jest moj sposob na sukces

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Styl jazdy

11 lata 4 miesiąc temu
#16684
ja bym ci mogl cos doradzic ale sam jestem slaby wiec sam niewiem jak dobrze jechac :woohoo:

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Styl jazdy

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu
#16685
kalik144 napisał: ja bym ci mogl cos doradzic ale sam jestem slaby wiec sam niewiem jak dobrze jechac :woohoo:

Kalik jesteś słaby bo tylko raz zdobyłeś 3 miejsce na koniec klasyfikacji generalnej i brazowy puchar w 1 lidze i tylko w 1 lidze wygrałeś wyścig.No sorry ja bym tak nie umiał :huh:
Ostatnia11 lata 4 miesiąc temu edycja: dawidrs od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Styl jazdy

11 lata 4 miesiąc temu
#16686
Słuchaj Szczurek Stacha i Kalika bo oni sponsorują maxa i bez nich max padnie jak i Ty wyciągając łapkę po serek podpięty do łapki na szczurki. Co do reszty są 4 klawisze typu strzałka i spacja, każda małpa kiedyś się nauczy to i szczurek też.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Styl jazdy

11 lata 4 miesiąc temu
#16687
krzysztofm napisał: Słuchaj Szczurek Stacha i Kalika bo oni sponsorują maxa i bez nich max padnie jak i Ty wyciągając łapkę po serek podpięty do łapki na szczurki. Co do reszty są 4 klawisze typu strzałka i spacja, każda małpa kiedyś się nauczy to i szczurek też.

Twoje wskazówki są bezcenne :sick: :sick: :sick: Żal mi cię krzysztof,żenada.

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.274 s.
Zasilane przez Forum Kunena