Terminarz.

Terminarz.

13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu
#2864
Witam wszystkich kierowców.

Ostatnio dużo się mówi na forum żeby było jak w prawdziwym f1. Z tym iż nie jest bo w terminarzu f1 jest blisko 20 wyścigów a my mamy 7.Co sądzicie o powiększeniu liczby wyścigów co najmniej do 14albo od razu 19(tyle ile jest w prawdziwym f1)?
Ostatnia13 lata 6 miesiąc temu edycja: erlich od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Terminarz.

13 lata 6 miesiąc temu
#2865
To jest dopiero drugi sezon maxf1, amini z czasem napewno powieksza liczbe wyscigow ale teraz im sezon krotszy tym szybciej poprawaki moga wprowadzic zeby lepiej sie gralo :)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Terminarz.

13 lata 6 miesiąc temu
#2872
no tak... zabek masz dużo racji.
A tak wgl. to jakie będą poprawki w następnym sezonie?

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Terminarz.

13 lata 6 miesiąc temu - 13 lata 6 miesiąc temu
#2878
Jest wszystko dobrze tylko że powoli ta gra robi się nudna zwykle te same tory co kiedyś właściwie to by mogły być ale to trochę nudne gdy nie widać innych na torze itd. :evil:

Edit:

A jeżeli by było aż tyle wyścigów to by się okazało że nie ma tylu torów i były by dwa takie same na sezon :) Ja bym wolał by wreszcie był jakiś terminarz np Kaczuszka Fajf itd. a nie jak teraz jest że nie wiadomo co będzie następne :)

Zabek: Bardzo śmieszne z jednej strony i masz racje ale z drugiej niestety nie :)
Ostatnia13 lata 6 miesiąc temu edycja: Alexandrus od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Terminarz.

13 lata 6 miesiąc temu
#2886
Ale w kalendarzu F1 też się tory powtarzają,więc jaki problem?

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Terminarz.

13 lata 6 miesiąc temu
#2887
Alexandrus napisał: Jest wszystko dobrze tylko że powoli ta gra robi się nudna zwykle te same tory co kiedyś właściwie to by mogły być ale to trochę nudne gdy nie widać innych na torze itd. :evil:

Edit:

A jeżeli by było aż tyle wyścigów to by się okazało że nie ma tylu torów i były by dwa takie same na sezon :) Ja bym wolał by wreszcie był jakiś terminarz np Kaczuszka Fajf itd. a nie jak teraz jest że nie wiadomo co będzie następne :)

Zabek: Bardzo śmieszne z jednej strony i masz racje ale z drugiej niestety nie :)

Tak myślę że Alexandrus ma racje z tym żeby było wiadomo wcześniej jaki tor będzie kolejny i kolejny
.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Terminarz.

13 lata 6 miesiąc temu
#2888
CIVIX_PL napisał:
Alexandrus napisał: Jest wszystko dobrze tylko że powoli ta gra robi się nudna zwykle te same tory co kiedyś właściwie to by mogły być ale to trochę nudne gdy nie widać innych na torze itd. :evil:

Edit:

A jeżeli by było aż tyle wyścigów to by się okazało że nie ma tylu torów i były by dwa takie same na sezon :) Ja bym wolał by wreszcie był jakiś terminarz np Kaczuszka Fajf itd. a nie jak teraz jest że nie wiadomo co będzie następne :)

Zabek: Bardzo śmieszne z jednej strony i masz racje ale z drugiej niestety nie :)

Tak myślę że Alexandrus ma racje z tym żeby było wiadomo wcześniej jaki tor będzie kolejny i kolejny
.


No dobrze...tylko ja mam takie pytanie: co wam da to że będziecie wiedzieć jaki tor będzie za tydzień czy dwa?

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.257 s.
Zasilane przez Forum Kunena