MOTO GALA KARTING TEAM

MOTO GALA KARTING TEAM

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu
#18944
Witam wszystkich zainteresowanych tym tematem oraz tych, którzy tu zabłądzili :)

Chciałbym poinformować, że w tym (20) sezonie startuje nowy team pod szyldem Sponsora MOTO GALA, który zgodził się wziąć pod swe skrzydła, jak sama nazwa wskazuje, początkujący team, który postara się wszystkich pozytywnie zaskoczyć.

Dlatego chciałbym ogłosić nabór na 1 wolne miejsce w MG KARTING TEAM na sezon 20.

Wymagania:
- 1-sza liga
- gwarancja pojechania wszystkich wyścigów w sezonie
- cierpliwość i brak nerwów na Kapitana Teamu, czyli mnie :)

Jest to mój pierwszy Team i zdaję sobie sprawę, że zainteresowanie będzie małe, ale mam nadzieję, że znajdzie się chociaż jedna osoba, której nie przeszkadzam i nie ma lepszej propozycji wstąpienia do teamu, dlatego serdecznie zapraszam do zgłaszania się w tym temacie lub też napisania na PW do mnie.


Chciałbym również w tym miejscu bardzo przeprosić Sponsora oraz wszystkich, którzy to czytają, ale w związku z brakiem internetu i niezbyt 'dobre' komputery w pracy, grafiki zrobię i zamieszczę tutaj w dniu jutrzejszym.

[hr]
Gapa ze mnie... wczoraj wróciłem po 22 do domu a dziś na 7 miałem do roboty i wypadły mi te grafiki z głowy, dziś zrobię i jutro rano wrzucę :) bo na corelu pracować nie potrafię a na photoshopa ich tu nie stać...
Ostatnia10 lata 6 miesiąc temu edycja: Cliff od.
The following user(s) said Thank You: STACHU32

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: MOTO GALA KARTING TEAM

10 lata 6 miesiąc temu
#18956
szkoda że wymagana jest liga 1

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: MOTO GALA KARTING TEAM

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu
#18957
Ja jestem chętna ponieważ nie mam teamu :) A z Cliffem jazda to sama przyjemność ;)
Ostatnia10 lata 6 miesiąc temu edycja: magorzata od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: MOTO GALA KARTING TEAM

10 lata 6 miesiąc temu
#19004
Sory za post pod postem :)
Ale chciałbym, żeby to było zauważone, a więc Drugim Kierowcą w MOTO GALA Karting Team oficjalnie zostaje Magorzata :)
The following user(s) said Thank You: STACHU32

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: MOTO GALA KARTING TEAM

10 lata 6 miesiąc temu
#19005
Potwierdzam dziękuje :)
The following user(s) said Thank You: STACHU32

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.240 s.
Zasilane przez Forum Kunena