Rangi [zrealizowane]

Rangi [zrealizowane]

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu
#17962
Moim pomysłem odnośnie rang jest to, żeby zamiast napisu po prawej stronie nicku "BLOG" zrobić po lewej stronie nicku coś takiego:

img203.imageshack.us/img203/2036/6gl3.png
Ostatnia10 lata 6 miesiąc temu edycja: AoW od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Rangi

10 lata 10 miesiąc temu
#17963
Chciałbyś zrobić rangę Bloger - czyli, że ktoś często prowadzi bloga i skrypt ma to wykryć i dodac mu rangę, czy chcesz żeby zamiast informacji, że siedzi na blogu była mu dana ranga bloger?

Bo jeżeli to pierwsze, to i tak przydałoby się wyświetlać info z prawej, że w tej chwili pisze bloga.
A jeżeli to drugie, to to nie ma sensu, bo to bardziej informacja niż ranga.
Jedno zamiast drugiego jest bez sensu (przynajmniej dla mnie)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Rangi

10 lata 10 miesiąc temu
#17964
pomysł mpluty fajny ale z drugiej strony za dużo tych rang obok nicku,robi sie spory balagan bo wszystkie rangy w jednym,moze lepiej przy nicku niech beda tylko te ktore gracz posiada w danej chwili

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Rangi

10 lata 10 miesiąc temu
#17965
Orzeszek dobrze mówi - polać mu

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Rangi

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu
#17969
jutro sprobuje te kwadraciki przeniesc na prawa strone, bo z lewej strony jak wylacze nieaktywne rangi, to wyglada to paskudnie.

kwadracik blogowy byl juz przygotowany, potestuje jutro czy uda sie go ladnie wsadzic
Ostatnia10 lata 10 miesiąc temu edycja: AoW od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Rangi

10 lata 10 miesiąc temu
#17971
ale mam pytanko bo z tego co pamietam mialy byc jeszcze inne rangi,znasz moze Aow jakis przyblizony terin ich wprowadzenia?

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Rangi

10 lata 10 miesiąc temu
#17972
orzeszek28 napisał: ale mam pytanko bo z tego co pamietam mialy byc jeszcze inne rangi,znasz moze Aow jakis przyblizony terin ich wprowadzenia?

nie wiem czy w ogole beda wprowadzone. otrzymalem chyba 4 zgloszenia, mysle, jak to sensownie rozwiazac, a ostatnio mialem sporo na glowie. mam nadzieje, ze do piatku bedzie wszystko jasne

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Rangi

10 lata 10 miesiąc temu
#17973
im mniej tym lepiej,wazne aby dzialac skutecznie i rozwojowo,liczy sie jakosc nie ilosc

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Rangi

10 lata 10 miesiąc temu
#17974
a mam takie jeszcze jedno pytanie,rangi czatomaniaka i lapera przyznaja sie automatycznie zapewne ale jakie wymagania trzeba spelnic aby je dostac?tzn ile okr itd?

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Rangi

10 lata 10 miesiąc temu
#17975
orzeszek28 napisał: a mam takie jeszcze jedno pytanie,rangi czatomaniaka i lapera przyznaja sie automatycznie zapewne ale jakie wymagania trzeba spelnic aby je dostac?tzn ile okr itd?

po najechaniu na literke L w opisie rang jest informacja kiedy otrzymuje sie range lapera

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.245 s.
Zasilane przez Forum Kunena