10 GP w sezonie

10 GP w sezonie

12 lata 4 miesiąc temu
#9993
Witam rozmawialem dzis za szefem na temat 10 wyscigow w sezonie zamiast 7 komu sie podoba pomysl ? a moze sezon bedzie zbyt dlugi ?

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: 10 GP w sezonie

12 lata 4 miesiąc temu
#9994
Szczerze mowiac nie za bardzo, zwiekszyloby to pewnie koszty utrzymania serwera i pewnie przerwe miedzy sezonami.Ale pozostane neutralny niech sie dzieje wola nieba :)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: 10 GP w sezonie

12 lata 4 miesiąc temu
#9995
Przede wszystkim trzeba przedstawic plusy i minusy tej zmiany. Koszty serwera sa takie same, oplata jest miesieczna, wiec tutaj dlugosc sezonu nie ma wplywu.

Dla mnie najwiekszym minusem (a raczej obawa) jest zwiekszenie sie osob nieaktywnych. Aktualnie mamy 7 tygodni sezonu, jesli powiekszymy do 10 to obawiam sie, ze osoby nie majace szans na zajecie wysokich pozycji zrezygnuja szybciej.

Pytanie tez czy gracze z ligi 0 czy tez niskich (3/4) nie beda bardziej zniecierpliwieni zbyt dlugim oczekiwaniem na szanse awansu.

Bedzie oczywiscie troche pracy nad powiekszeniem tabel, ale to powiedzmy nie jest duzy problem.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: 10 GP w sezonie

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu
#9996
Jak by byli nieaktywni kierowcy od przepuścmy 1 tygodnia to moim zdaniem powinna być opcja zastąpienia tego kierowcy...Czyli Pan X zastepuje w lidze pana Y pan X idzie do ligi W tej co był Y a Y idzie do ligi 0..I mogły by być wymagania że np aby zastąpic kogoś w lidze 4 trzeba mieć czas 49 s w lidze 3 miec 47 s w 2 czas 44 s itd..W ten sposób z lig bysmy sie pozbyli neiaktywnych kierowców:]
Ostatnia12 lata 4 miesiąc temu edycja: MarcinWejda od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: 10 GP w sezonie

12 lata 4 miesiąc temu
#9997
mnie pomysł 10 wyścigów w sezonie się podoba ale

ale głosuje przeciwko wydłużeniu sezonu

uważam że minusów jest mnóstwo a plusów w sumie nie widzę

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: 10 GP w sezonie

12 lata 4 miesiąc temu
#9998
MarcinWejda napisał: Jak by byli nieaktywni kierowcy od przepuścmy 1 tygodnia to moim zdaniem powinna być opcja zastąpienia tego kierowcy...Czyli Pan X zastepuje w lidze pana Y pan X idzie do ligi W tej co był Y a Y idzie do ligi 0..I mogły by być wymagania że np aby zastąpic kogoś w lidze 4 trzeba mieć czas 49 s w lidze 3 miec 47 s w 2 czas 44 s itd..W ten sposób z lig bysmy sie pozbyli neiaktywnych kierowców:]

Temat poruszany kilkukrotnie. Jesli bedziemy kogos zastepowac, to jest mnostwo problemow:
1. co z jego punktami? Beda musialy byc wyzerowane
2. co z jego bolidem? ..bedac w nizszej lidze na pewno bedzie mial lepszy od userow w lidze z ktorymi beda jezdzic, wiec tez reset
3. co jesli user nie bedzie chcial awansowac szybciej do ligi

...problemow jest na tyle duzo, ze podkreslam: awansow i zastepowania nieaktywnych w trakcie sezonu NIE BEDZIE.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: 10 GP w sezonie

12 lata 4 miesiąc temu
#9999
No ku zdziwieniu ja też jestem przeciwny bo 10 tygodni to już jest za długo.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: 10 GP w sezonie

12 lata 4 miesiąc temu
#10000
dla mnie pomysł jest ok tylko, niewiadomo czy wszystkim będzie się chciało jeździć 10wyścigów

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: 10 GP w sezonie

12 lata 4 miesiąc temu
#10003
Moim zdaniem pomysł ok ale skrócic czas treningu np do 3 dni.A nie tak jak teraz 4 :)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: 10 GP w sezonie

12 lata 4 miesiąc temu
#10007
Uważam że 7 tygodni to sezon całkiem długi a 10 to dopiero. :P

Kiedyś zaproponowałem aby tak jak w managerach były dwa wyścigi w tygodniu ale niestety dużo było przeciwnym tego. Gdyby się to sprawdziło to sezon mógłby trwać nawet krócej bo jeśli 10 wyścigów to 5 tygodni. Moim zdaniem uważam nie ma tak naprawdę rozwiązania dobrego to powiększania wyścigów.

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.251 s.
Zasilane przez Forum Kunena