Walka z krzysztofinizmem

Re: Odp: Walka z krzysztofinizmem

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu
#14926
Dzisiaj krzysztofm widząc jak wielu ludzi chce jego odejścia postanowił wysłać niektórym użytkownikom PW o poniższej treści:
Proszę o wsparcie mnie w ankiecie i głosowanie za mną, dopóki jeszcze ta ankieta jest. Prosiłem AOWA, żeby była jeszcze do czwartku. Są siły, które chcą mi zaszkodzić, dlatego zwracam się do Was o głosowaniem za wolnością słowa na maxie o którą zawsze walczyłem.
Max jest naszym wspólnym dobrem, które warto rozwijać i walczyć.
Jestem jednym z najbardziej barwnych zawodników. Niestety są też siły, które życzą mi źle, tak w życiu jest i będzie. Uaktywniły się i szarpią mnie poprzez założenie tematu na forum „Walka z krzysztofinizmem”. To sprawka drobnych hochsztaplerów: Don Damjana i Markfajera. Nie pozwólcie żeby ta szajka, której przywódców wymieniłem osiągnęła swe cele.
Marfajer już mnie nęka wynikiem ankiet. Postawmy razem tamę tym burzycielom i oszustom Damjanom. Głosujcie za mną. Razem zwyciężymy.
Pozdrawiam Krzysztofm.

Veteran odpowiedział na tą wiadomość pisząc, iż głosował na to, aby krzysztof od razu skończył karierę.
Oto odpowiedź krzysztofa:
Nie o takie wsparcie mi chodziło chamie jeden. Nie tak miałeś głosować....
Następnie veteran odpowiedział, iż wyprasza sobie wyzywanie go od chamów.
Co napisał krzysztofm?:
Cicho bądź kundlu Donmarfajerizmu
Czy chcemy, aby na maxie istniał gracz, który cały czas obraża i szydzi z innych jeśli mają inne poglądy niż on?
Moim zdaniem nie. Dzięki veteranowi otrzymałem czwarty powód, aby walczyć z krzysztofem dopóki albo nie dostanie bezwzględnego bana albo sam nie odejdzie.
Jednocześnie dziękuję wszystkim, którzy głosowali za tym, aby krzysztof od razu skończył karierę. Dzięki Wam jestem pewny, iż walczę w słusznej sprawie.
Ostatnia11 lata 7 miesiąc temu edycja: Markfire17 od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Walka z krzysztofinizmem

11 lata 7 miesiąc temu
#14927
Ja nie zacytuje co ten weterat czy co tam napisał do mnie bo by skręciło i ucho i język.....

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Walka z krzysztofinizmem

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu
#14928
Krzysztofie ja jestem Veteran,a nie Weterat i prosze nie przekrecac mojego nicku...
Aaa cytuj sobie,malo mnie to obchodzi wiesz??..
Ostatnia11 lata 7 miesiąc temu edycja: veteran91 od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Walka z krzysztofinizmem

11 lata 7 miesiąc temu
#14929
Nie będę szerzył takiego szlamu bagiennego gdzie ropuchy kumkają w błocie....

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Walka z krzysztofinizmem

11 lata 7 miesiąc temu
#14930
Szlam i błoto to ty rozpowszechniasz na MAXIE!!

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Walka z krzysztofinizmem

11 lata 7 miesiąc temu
#14931
Odeprzyjmy razem ten zmasowany atak na mnie!!! Odgońmy te hordy dzikie!!!

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Walka z krzysztofinizmem

11 lata 7 miesiąc temu
#14932
Dla mnie ten Temat powinien zostac calkowicie usuniety z Forum

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Walka z krzysztofinizmem

11 lata 7 miesiąc temu
#14933
Idźcie stąd, idźcie spać, mówie wam...

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Walka z krzysztofinizmem

11 lata 7 miesiąc temu
#14934
Krzysztofie to nie jest żaden atak na ciebie,jeżeli byłbyś normalny i nie zachowywał się jak nienormalny to by było wszystko w jak najlepszym w porządku..

Może i powinien zostać usuniety,ale po co on pisze takie wiadomości? nie ma co robić? niech sie wezmie za cos porzadnego,a nie odwala.. przeciez to jest tylko gra

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Walka z krzysztofinizmem

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu
#14935
Ha ha ha słucham ten podcast: Postawa donadamjano, no jego psychika, może czasem jest z nią krucho, moim zdaniem potrafi przejechać 7 wyścigów na bardzo równym poziomie. UHAQHAAAAA. Anansi zasługuje na Tłoka TŁOKA TŁOKA huhahah
W drugiej częśći warto słuchać jak Darowin bluzga ku....uje bo mu dzwonią uhuhuhh
Ostatnia11 lata 7 miesiąc temu edycja: krzysztofm od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.653 s.
Zasilane przez Forum Kunena