Gra przestała działać płynnie

Gra przestała działać płynnie

12 lata 5 miesiąc temu
#9321
Chcę zapytać dlaczego na początku gry, jazda bolidem była płynna a teraz tej płynności brakuje?

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Płynność

12 lata 5 miesiąc temu
#9322
Tomeczekm1 napisał: Chcę zapytać dlaczego na początku gry, jazda bolidem była płynna a teraz tej płynności brakuje?

Na poczatku gry czyli kiedy? Na innym torze? W zeszlych sezonach?

Generalnie problem ciecia gry to problem obciazenia procesora, sposoby:

- oczywiscie wylaczenie wszystkich innych stron (czata przede wszystkim) / muzy / gg etc
- zmniejszenie bitow do 16
- przetestowanie jazdy na innej przegladarce
- zmniejszenie obrazu CTRL-

Wiecej podpowiedzi w tym dziale: www.maxf1.com/forum/techniczne/tnie-mi-gra

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Płynność

12 lata 5 miesiąc temu
#9325
Mnie się wydaje że to inna przyczyna bo znam inną grą online w czystym 3d a tam wogule nie tnie.Może to jest wina serwera bo trochę za słaby?

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Płynność

12 lata 5 miesiąc temu
#9326
Darowin napisał: Mnie się wydaje że to inna przyczyna bo znam inną grą online w czystym 3d a tam wogule nie tnie.Może to jest wina serwera bo trochę za słaby?

Źle Ci się wydaje. Nie wiem ile razy można tłumaczyć, a Ty swoje :dry:

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Płynność

12 lata 5 miesiąc temu
#9328
Płynnie było gdy zarejestrowałem się zacząłem jeździć pierwsze kółka. Później w wyścigu coś było z płynnością nie tak. A co do wskazówek to spróbuje.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Płynność

12 lata 5 miesiąc temu
#9330
Spróbowałem na explorerze i chodzi o wiele lepiej. Dzięki:) A wcześniej grałem na mozilli.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Płynność

12 lata 5 miesiąc temu
#9331
AoW napisał:
Darowin napisał: Mnie się wydaje że to inna przyczyna bo znam inną grą online w czystym 3d a tam wogule nie tnie.Może to jest wina serwera bo trochę za słaby?

Źle Ci się wydaje. Nie wiem ile razy można tłumaczyć, a Ty swoje :dry:

Przepraszam panie szefie ale nie zauważyłem co napisałeś. :) Rozumie czyli to wina procesora. Może kiedyś przeprowadzicie testy aby sprawdzić jakie dane techniczne komputera są minimalne potrzebne do grania w grę.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Płynność

12 lata 5 miesiąc temu
#9332
Darowin napisał:
AoW napisał:
Darowin napisał: Mnie się wydaje że to inna przyczyna bo znam inną grą online w czystym 3d a tam wogule nie tnie.Może to jest wina serwera bo trochę za słaby?

Źle Ci się wydaje. Nie wiem ile razy można tłumaczyć, a Ty swoje :dry:

Przepraszam panie szefie ale nie zauważyłem co napisałeś. :) Rozumie czyli to wina procesora. Może kiedyś przeprowadzicie testy aby sprawdzić jakie dane techniczne komputera są minimalne potrzebne do grania w grę.

prosze ;]

testy przeprowadzalismy, wyniki byly przerozne (czasami na starych kompach nie cielo, a na nowym cielo) - zaleznosc zawsze byla jedna - obciazenie procesora.

Innymi slowy to oprogramowanie jest zle (dlatego inne gry dzialaja mimo grafiki 3D, jesli maja dobry silnik).

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Płynność

12 lata 5 miesiąc temu
#9333
Aow powiem ci tak ja chodzę do technikum o profilu informatycznym i ostatnio mialem o tym mówione i lagi w grze wynikaja z tego że jeżeli procesor komputera gracza jest pszeciążony to wtedy dany gracz ma lagi albo 2 wersja jeżeli serwer maxa jest bardzo obciążony to wtedy serwer może nie wydalac i wtedy powstają lagi

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Płynność

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu
#9334
No nareszcie AoW wytłumaczyłeś bardzo jasno problem teraz rozumie dlaczego tnie. :)
Ostatnia12 lata 5 miesiąc temu edycja: Darowin od.

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.258 s.
Zasilane przez Forum Kunena