Gra przestała działać płynnie

Re: Odp: Płynność

12 lata 5 miesiąc temu
#9343
Paker napisał: Aow powiem ci tak ja chodzę do technikum o profilu informatycznym i ostatnio mialem o tym mówione i lagi w grze wynikaja z tego że jeżeli procesor komputera gracza jest pszeciążony to wtedy dany gracz ma lagi albo 2 wersja jeżeli serwer maxa jest bardzo obciążony to wtedy serwer może nie wydalac i wtedy powstają lagi

Paker - w przypadku ciecia toru NIE MA MOWY O LAGACH. Lag to opoznienie w odebraniu jakis danych. Gdyby to byl multiplayer (kilku graczy na torze) to wtedy mozna by rozmawiac o lagach. W tym przypadku jedyny lag jaki moze byc to nie pobranie best lapow i sektorow, ale podkreslam - nie ma to wplywu na samo ciecie toru.

Tor to plik SWF, jesli sciagneloby sie go na kompa, to nawet na lokalu tym osobom, ktorym tnie tez by cielo.

:)

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Płynność

12 lata 5 miesiąc temu
#9344
mi się tnie na wszystkich przeglądarkach i co teraz bo na przykład jadę niby a się nie ruszm a czas i prędkość lecą

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Płynność

12 lata 5 miesiąc temu
#9345
Zamiast takie posty pisać to się forum czyta przed chwilą napisałem poradnik do zwalczania tego problemu www.maxf1.com/forum/techniczne/tnie-mi-g...e-procesora-poradnik :unsure:

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: Płynność

12 lata 5 miesiąc temu
#9351
matikkkii napisał: mi się tnie na wszystkich przeglądarkach i co teraz bo na przykład jadę niby a się nie ruszm a czas i prędkość lecą

To sobie kup może komputer ? Bo widocznie to co ty posiadasz jest suszarką :P Nie obrażając taki żarcik hehe

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.233 s.
Zasilane przez Forum Kunena