BANY!

BANY!

13 lata 8 miesiąc temu
#2299
Niezbyt to miłe pisać takie rzeczy, ale niestety gracze oszukują.

Po tym jak na czacie pojawila sie informacja z prosba od uzytkownika samuraj o przejechaniu kilku kolek, postanowilismy sprawdzic wyniki wyscigu.

Okazalo sie, ze 2 osoby przykantowaly i to grubo.

My nie jestesmy w stanie sprawdzic, czy z danego kompa gra AoW / brat AoWa / wnuk AoWa etc. Ale jestesmy w stanie sprawdzic, ze Ptak zagral na koncie AoWa pod warunkiem ze nie mieszkaja razem :P To naprawde nie jest trudne, sprawdzenie logowania po IP.

NIE MAMY ŻADNYCH WĄTPLIWOŚCI, ŻE USER ERLICH JECHAL NA KONCIE ALEXANDRUSA NA WYSCIGU (na kwalifikacjach nie mamy takiej pewnosci, ale to akurat nie ma znaczenia).

Ja osobiscie bylbym za usunieciem kont takim graczom, bo po prostu nie jestem wstanie zrozumiec takiego postepowania. Ale wczesniej userow wysylalismy do ligi 0 + kara 1.000.000, co tez zostalo uczynione

Prosze o Wasza opinie co sadzicie o takim zachowaniu i czy samo przeniesienie do 0 ligi nie wydaje Wam sie kara zbyt lagodna.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: BANY!

13 lata 8 miesiąc temu
#2300
masz racje kara do 0 ligi i 1000000 ale jest jeszcze cos ban ana 5 dni więcej nie

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: BANY!

13 lata 8 miesiąc temu
#2301
bana na 0,5 mies.

(na w razie czego) loguje się teraz z sieci publicznej bo internet na chwile nie działa i mam router ze zmiennym ip oraz czasami jeżdżę do dziadka więc mogę się czasami logować z innych ip.

pozdrawiam userów

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: BANY!

13 lata 8 miesiąc temu
#2302
z komputerów można specjalnie na trening do biblioteki biegłem bo internet mialem w naprawie

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: BANY!

13 lata 8 miesiąc temu
#2303
No tak jechałem mu ale on mnie poprosił, a jesteśmy dobrymi kumplami to mu pojechałem

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: BANY!

13 lata 8 miesiąc temu
#2304
AoW mam pytanie czy to był ich pierwszy raz czy może recydywa?
jak zrobili przekręt nie pierwszy raz osobiście usunął bym konto.
Niestety sam miałem prośbe od jednego z graczy o przejechanie szybkiego kółka
gracz z czołówki będzie wiedział o co chodzi.odmówiłem kategorycznie.
nie doszło do przekrętu wiec nic nie zgłosiłem (zawsze mógł się wywinąc że to żart był)
mam prośbę do AoW żeby takich graczy umieścic w nowym temacie np.oszuści
wiem że w histori maxf1 już było kilku takich może warto żebyśmy sie o nich dowiedzieli

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: BANY!

13 lata 8 miesiąc temu
#2305
STACHU32 napisał: AoW mam pytanie czy to był ich pierwszy raz czy może recydywa?
jak zrobili przekręt nie pierwszy raz osobiście usunął bym konto.
Niestety sam miałem prośbe od jednego z graczy o przejechanie szybkiego kółka
gracz z czołówki będzie wiedział o co chodzi.odmówiłem kategorycznie.
nie doszło do przekrętu wiec nic nie zgłosiłem (zawsze mógł się wywinąc że to żart był)
mam prośbę do AoW żeby takich graczy umieścic w nowym temacie np.oszuści
wiem że w histori maxf1 już było kilku takich może warto żebyśmy sie o nich dowiedzieli

Nie wiem czy to byl ich "pierwszy raz" - sprawdzanie takich rzeczy jest jednak czasochlonne (a raczej czasochlonne jest upewnianie sie,ze na pewno zlamanie zasad bylo).

Umieszczanie kogos w dziale "oszusci" - hmm, sam nie wiem. Chyba kazdy moze popelnic blad - kara w postaci degradacji do 0 ligi mysle, ze jest jednak bolesna.

No i chcialbym tez napisac, ze z calej tej smutnej sytuacji pozytyw jest taki, ze Erlich od razu sie przyznal - blednie sadzilem, ze beda sie razem z Alexem wypierac przekretu.

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: BANY!

13 lata 8 miesiąc temu
#2306
AoW za to że erlich sie przyznał od razu zostaw go w lidze ale za następny wyścig czyli smer nie daj mu ani za kwale i za wyścig kasy a alex trudno :( weż go do 0

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: BANY!

13 lata 8 miesiąc temu
#2314
Jak karaćto oby dwóch sprawiedliwie ...

Please Zaloguj to join the conversation.

Re: Odp: BANY!

13 lata 8 miesiąc temu
#2323
No brawo nie myślałem że tak to się skończy :dry: Mogę wiedzieć jak tego dokonałeś AoW ? Taka samowolka ? czy masz szpiega ? Jestem za tym że by erlich był w lidze 2.2 to ja zawiniłem w 100% Prosiłem go o to bo mi gra cieła a chciałem być w czołówce od samego początku ale cóż udało Ci się AoW Gratualcje ! I erlicha uwolnij z kar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Please Zaloguj to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.542 s.
Zasilane przez Forum Kunena